Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan bi vagy meleg...

Van itt olyan bi vagy meleg srác aki szívesen barátkozna, illetve sportolna másik bi sráccal?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, Budapest mellett élek. Rendszeresen járok úszni és futni, de a kondit is szívesen kipróbálnám.

márc. 10. 22:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egy sörözésben hamarabb benne lennék, van csipsz is.
márc. 11. 00:13
 2/17 anonim válasza:
Attol fugg, tenyleg baratkozni akarsz vagy lesz ami kesz alapon majd dugni is?
márc. 11. 02:32
 3/17 anonim válasza:
Én is szívesen barátkoznék ....de én 40elmúltam.tök jó lenne barátkozni ,új arcokat megismerni,és nem a kuki vezérel.
márc. 11. 04:55
 4/17 anonim válasza:
Burkolt szexhirdetés
márc. 11. 06:26
 5/17 anonim válasza:
Remélem nincs.
márc. 11. 06:57
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok szexet. Egyszerűen hasonló emberekkel ismerkednék, akik előtt felvállalhatom magam, mert sajnos a környezetemben ezt nem tehetem meg.
márc. 11. 07:49
 7/17 anonim válasza:
Es miert kell eddzéshez felvallani magad?
márc. 11. 08:25
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem az edzéshez, hanem a barátkozáshoz. Sportolást csak azért írtam, mert nekem ez a hobbim, ezt tudnám másokkal csinálni. Pl. egyesek gépen játszanak a barátaikkal, de ahhoz sajnos én nem értek.
márc. 11. 08:35
 9/17 anonim válasza:

Négyessel értek egyet. Mit kell a biszexualitáson felvállalni? Ha nőkkel is megy, akkor tudsz "normálisan" élni.


Szimplán meleg vagy, és/vagy dugópartnert keresel. Persze, sportosat, azért kell a másiknak is sporttársnak lennie...

márc. 11. 08:43
 10/17 anonim válasza:

#3

Szívesen barátkoznék én is meg sport is lehet. Sportban is benne vagy?

márc. 11. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!