Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Utazgatni szeretnék?

Utazgatni szeretnék?

Figyelt kérdés

Budapesten élek és utazgatni szeretnék, de sajnos a barátaim nem nagyon vágyakoznak erre, és egyedül nem szeretnék esetleg van olyan aki ugyanígy van és lenne kedve? :)

23L


márc. 11. 07:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én is szeretnék utazgatni, minél több dolgot megnézni, kipróbálni, de ez nem így működik. Szerintem először picit ismerkedni kell a másikkal, mielőtt partnert keresünk erre. 33F
márc. 11. 13:48
 12/19 anonim válasza:
Oszkar.com
márc. 11. 14:19
 13/19 anonim válasza:

Ha fizeted az utat, kaját lakást stb, akkor meggondolom az ajánlatot

19f

márc. 11. 18:25
 14/19 anonim válasza:
Én lakókocsival tervezek hamarosan. (:
márc. 11. 22:45
 15/19 anonim válasza:
Azért egy random idegennel utazgatni innen...merész vállalkozás.
márc. 11. 23:27
 16/19 anonim válasza:

#15

Így igaz, nem mernék egy random idegennel utazgatni aki csak úgy kiírt ide egy kérdést


Nem is értem ezt hogy gondolta

márc. 12. 11:39
 17/19 anonim válasza:

#15, #16: Nekem volt ilyen eset szingli koromban. Interneten ismertük meg egymást egy lánnyal. Leveleztünk, néhányszor beszéltünk előtte telefonon, egyszer találkoztunk személyesen, majd mentünk a Balatonra nyaralni egy hétre. Kiderült, előtte mindig nyaralás előtt szakítottak vele, így évek óta nem nyaralt pasival. Elhatározta, hogy most megfogja az első alkalmasnak látszó pasit és elmegy vele nyaralni. Így is lett. Kapcsolat nem lett a dologból, de nagyon jól éreztük magunkat együtt.

Poén: utána nem sokat beszéltünk egymással, de a következő nyáron is még szinglik voltunk mindketten. Megkeresett, így megint együtt nyaraltunk.

márc. 12. 11:45
 18/19 anonim válasza:
Csak ha szexelünk is.
márc. 13. 10:16
 19/19 anonim válasza:

Nálam ugyanez.

32/N

márc. 15. 03:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!