Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vonzanak a temetők, és a régi...

Vonzanak a temetők, és a régi elhagyatott helyek van így más is ?

Figyelt kérdés
Sziasztok már régóta vonzanak a temetők, képesek belőlem előhozni kellemes érzéseket, amiket nehezen tudok körül írni de megporbálom, nyugalmat érzek és kiegyensúlyozott vagyok, felszabadultnak érzem magam, és átjár valami "varázslat" leginkább a hajnali órákban, a régi elhagyatott helyekel is hasonló képpen érzek, ugyan ilyen hatással vannak rám az erdők, ez mellet érdekel a spiritualizmus is. Van itt olyan ember aki hasonló körökben mozog, és nyitott lenne beszélgetésre barátkozásra ?

márc. 12. 07:12
 1/9 anonim válasza:
Akár hol járok,dolgozok amint szabadság van már meg is látogatom helyi temetőt,kápolnát eddig Karlsruhé volt egy nagy élményem,egy német tábornok mauzóleuma persze a osztrákok által megölt Batthyány az örök!
márc. 12. 07:46
 2/9 anonim válasza:

Dettó


Lenne kedved ismerkedni? :)

márc. 12. 08:35
 3/9 anonim válasza:
Voltam egy erdélyi temetőben még régebben, rendesen hangulatosnak éreztem.
márc. 12. 09:39
 4/9 anonim válasza:
Ismerek ilyet.
márc. 12. 09:46
 5/9 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. Ha gondolod írj.
márc. 12. 11:59
 6/9 anonim válasza:
Igen,főleg az olyan elhagyatott helyek,amik kicsit ijesztőek.
márc. 12. 16:50
 7/9 anonim válasza:
Írt valakinek?
márc. 12. 21:57
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem 😅
márc. 13. 00:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy kis dolgom, így nem mindenkinek válaszoltam vissza a privát üzenetekre, (egészen mostanáig) és nem is mindenkinek írtam privátot, viszont akinek van kedved az írjon nyugodtan és vissza írok.
márc. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!