Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni, ismerkedni egy 43 éves, értelmes nővel?

Figyelt kérdés

Aki szeretne, az privátban írjon. Elsősorban nyitott és közvetlen emberkét keresek 😊 aki nem ijed meg attól ha messengeren folytatjuk… 😊


Köszönöm.



márc. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
Nem.
márc. 12. 20:53
 22/42 A kérdező kommentje:

Jézus Mária 😊 Mindenkinek válaszoltam, amíg volt kapacitás és nem volt dolgom. Atya ég.

Itt vagy 1 kavarógép van, vagy 2. Vagy képtelen volt várakozni…

Csak tudnám mit élvez rajta az idiótája… H szívja a másik vérét.

márc. 12. 21:25
 23/42 anonim válasza:

Nekem biztosan nem válaszoltál délután óta. Pedig civilizált normál üzenetet írtam, és budapesti vagyok.

Nem értem miért kell hazudni akkor, de mindegy. Te lelkiismereted, karmád.

márc. 12. 21:29
 24/42 anonim válasza:
Nekem írt és beszélgetek vele.
márc. 12. 21:30
 25/42 A kérdező kommentje:
Itt , mindenki előtt írd már le légyszi a neved, amiről privátban írtál. Ha igaz, miért nem ott mondtad ezt el, mint itt a nagy közönség előtt? Ember, a minimum, h vállald magad, h tulajdonképpen ki vagy te, aki nekem irt és nem válaszoltam.
márc. 12. 21:34
 26/42 anonim válasza:
Nekem se írt vissza a kérdező.
márc. 12. 22:24
 27/42 anonim válasza:
Nekem meg kikerülte a 18-as kommentre adandó választ egy kb kulcsfontosságú kérdés kapcsán.
márc. 12. 22:28
 28/42 anonim válasza:

"Itt vagy 1 kavarógép van, vagy 2."


1 van,te.Szóval miért jó,hogy szórakozol mások idejével,türelmével,érzéseivel?De tudod mit?Engem igazából nem idegesítesz,mert tudtam,hogy mi vagy,le is buktattad magad.

márc. 12. 22:41
 29/42 anonim válasza:

#29

Ez a szórakozol más idejével, érzéseivel nem túlzás kicsit??

Ha írsz neki, de nem ír vissza lényegében 30 másodpercet ha elvett. Érzésekről meg túlzás beszélgetni szerintem mikor egy ismeretlen idegenről van szó.

márc. 12. 22:44
 30/42 anonim válasza:
30,nem.Aki ilyen kérdésekkel másokat szándékosan hülyít,az időt és érzést is rabol.
márc. 12. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!