Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék Békés megyében...

Hol tudnék Békés megyében barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Békés megyében élek. 18 éves lány vagyok. 1 barátnőm van, ő is Debrecenben él, így nem nagyon tudunk találkozni.

Szeretnék a közelben is barátokat. Ha esetleg valakinek lenne kedve beszélgetni, néha találkozni, elmenni valamerre, az nyugodtan írhat ide is vagy akár privátba. Vagy ha tudtok olyan helyet ahol lehet barátkozni és leírjátok, azt is nagyon köszönöm.


Néhány dolog rólam:

•imádok sportolni, táncolok

•imádom az állatokat

•kedvenc színem a zöld

•nem szeretem a csokit (van azért olyan amit megeszem), viszont a gumicukrot imádom

•szabad időmben a tánc mellett imádok a szabadban lenni, így ki szoktam menni erdőbe sétálni a kiskutyámmal


márc. 17. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Barátokat keresek!
márc. 17. 22:08
 2/5 anonim válasza:
Menny be a templomba ott lesznek. :)
márc. 19. 12:54
 3/5 anonim válasza:
Hol laksz békésben?
márc. 21. 07:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Békéscsabán
márc. 23. 08:38
 5/5 anonim válasza:

Akkor én kiestem az esetleges barát halmazából, a nagy fizikai távolság miatt. 🙂


Egy kis "mesélés" Békéscsabáról:

Egyszer elmentem Békéscsabára egy csajszihoz, mert nagyon elveszettnek érezte magát. Tényleg az is volt szegény, ott abban az élethelyzetében, pedig volt társasági élete, ami számomra kicsit furcsa volt, mert ilyen vallási szekta szaga volt az egésznek, de azért mégiscsak eljárt emberek közé, próbált barátkozni, új párt találni magának, stb. Ő így próbált túllendülni az akkori magányán(?), egyedüllétén(?), elhagyatottságán.

Nem történt semmi közöttünk. Elpanaszolta nekem a bánatát, úgymond kisírta magát. Én ott aludtam a lakásában, mert mindez késő este történt és lefáradtam, utazás, lélek kiöntés, stb. Külön szobában persze. Aztán reggel megöleltük egymást a lépcsőházban és elköszöntünk. Ő sirdogált, én meg tűztem vissza, hazafelé.

Érdekes találkozás volt. Valószínűleg már sohasem fogjuk többé látni egymást az életben.


Esetedre visszatérve. Nagyon fiatalok vagytok, úgymond előttetek az egész élet. A barátságotok nem ér annyit, hogy egy városban éljétek, egymás közelségében kezdjétek a felnőtt életeteket?

A másik út, meg hogy ott kezdesz el barátot, barátokat keresni, ahol éppen élsz. Tánccsoport, természetjárók csoportja, sport klub, stb.

márc. 23. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!