Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 év körüli budapestiek,...

30 év körüli budapestiek, valakinek lenne kedve barátkozni? (30/n)

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de már legtöbbjüknek családja van, és nem tudunk annyi időt együtt tölteni, mint szeretném. Szívesen ismerkednék olyanokkal, akik mélyebb kapcsolódást keresnek másokkal, és szánnak időt a találkozásokra. Nem netes csevegést szeretnék, hanem valódi kapcsolatokat.

Várok esetleg tippeket is arra, hogy hogyan lehetne barátokat szerezni felnőttként, vagy hogyan lehetne egy társasághoz csatlakozni, akik rendszeresen töltenek együtt időt.

Több téma és program is érdekel, ez alapján nem szeretnék "szűrni", de közel áll hozzám a pszichológia, valamint a politikai és a tudományos témák is.


márc. 20. 12:36
 1/9 anonim válasza:
Menjünk együtt tüntetni!
márc. 20. 12:48
 2/9 anonim válasza:
Igen lenne 28F
márc. 20. 13:10
 3/9 anonim válasza:
Milyen proli dolog lett ez a tüntikézés
márc. 20. 13:26
 4/9 anonim válasza:
Kedvem az lenne.
márc. 20. 13:52
 5/9 anonim válasza:
Kapsz bőven levelet ne aggódj, de csakis azért mert odabiggyesztetted a végére, hogy nő vagy.
márc. 20. 16:56
 6/9 anonim válasza:
up
márc. 20. 17:03
 7/9 anonim válasza:
Milyen korosztályig gondolkozol ebben? (F42)
márc. 20. 17:20
 8/9 anonim válasza:
Nekem írhat, aki szívesen találkozik is. Férfi vagyok
márc. 20. 21:44
 9/9 anonim válasza:

Szia, 31 vagyok es enis hasonlo helyzetben.

Meg a politika is erdekel valamilyen szinten. Irj ha szeretnel 😊

márc. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!