Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Felnottkent hol lehetne...

Felnottkent hol lehetne baratokat szerezni?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok, miota elvegeztem az egyetemet es hazakoltoztem, mar alig beszelgetek a regi barataimmal es sajnos beloluk sem volt tul sok :(
márc. 23. 07:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
melóhelyen. Nekem ott sikerült
márc. 23. 07:30
 2/15 anonim válasza:

El kell járni valami közösségbe, de még eljárni se muszáj, vannak azok a gamerek, akik minden este játszanak, rendes baráti körök alakulnak úgy, hogy nem is találkoznak. De legalább van interakciójuk.

Mihez volna kedved?

márc. 23. 07:59
 3/15 anonim válasza:
Nem tudom hol dolgozol, de nekem a munkahelyen rengeteg új barátom lett a már sok sok éve meglevok mellett.
márc. 23. 08:22
 4/15 anonim válasza:
Én pont azz tapasztalom, hogy munkahelyen nincs barátság. Neten sikerült, itt is, meg más oldalakon, de azok sajnos már kihaltak, vagy megszűntek. De online játékban is sikerült. Ha gondolod szívesen barátkozom veled :)
márc. 23. 08:59
 5/15 anonim válasza:
Van turatars kereső ha szereted a sétákat.
márc. 23. 09:04
 6/15 anonim válasza:

Férfiként voltam ilyen sétán,túratárskereső oldalon át.Rengeteg 40 feletti nő azért jön oda,hogy rámásszon a pasikra. Félúton hagytam ott és fordultam vissza,mert forgott a gyomrom attól a nyomuló pofátlanságtól.

Fene se ismerkedik így többet.


F

márc. 23. 10:15
 7/15 anonim válasza:
6-os ez komoly?? Megyek, hol mikor merre van ez? ! :D
márc. 23. 10:21
 8/15 anonim válasza:

Hol van ez ahol a kiéhezett 40esek így nyomulnak?


Egyébként én a munkatársaimmal nem bartákozom. Nincs velük semmi bajom, normális munkakapcsolatunk van, de el nem tudnám képzelni hogy a napi 8 óra után még velük töltsem a szabadidőmet is.

márc. 23. 17:41
 9/15 anonim válasza:
Irj ha szeretnel beszelgethetünk😊
márc. 23. 20:51
 10/15 anonim válasza:
Én szívesen megismerlek,ha hagyod.
márc. 23. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!