Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felnottkent tenyleg nem fog...

Felnottkent tenyleg nem fog semmit sem erni egy napom?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el diakkent eletemben eloszor dolgozni nyari munkara. Fel 8-ra jarok, most a buszon ulok es 4-kor vegzek. Egyszeruen semmit sem er a napom, ha hazaerek es elvegzem a dolgom ott tartook hogy szinte fekudhetek is le aludni. Se baratnozes se semmi. Mar ertem a pentekes meg a munkas posztokat a facebookon. Ez a 8 es fel oras munkaido egy horror. Soha nem akar mar letelni es akkor meg nem is 12 orazok. Effektive elmegy a munkara 10 es fel ora nem pedig 8 es nincs 8 ora szorakozas sem ahogy a dal mondja. Hogy az istenbe lehet igy elni? Nekem 1 honap utan elegem van belole.
2016. júl. 7. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Ismerős érzés, bár én már "felnőtt" vagyok. Ezért van a sok depressziós ember, mert tényleg úgy van, ahogy leírtad. Egyszerűen minden nap egy szenvedés kb, pedig én még azt csinálhatom, amit szeretnék és nem gyárban robotolok mint nagyon sokan.
2016. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Majd belerázódsz. Majd mindig havi 250-300 órákat melóztam. Mellette sokat pecáztunk, buliztunk, csavarogtunk.
2016. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Vannak mártírok akik tényleg nem tudnak semmit elvégezni egy nap alatt, de a többség alkalmazkodik és élhető időbeosztást csinál.

A munkahely megválasztása kulcsfontosságú, nálam a 6-2 beosztás a tökéletes mert amúgy is koránkelő vagyok és kora délután már otthon is vagyok, jut idő mindenre.

2016. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

"Vannak mártírok akik tényleg nem tudnak semmit elvégezni egy nap alatt"


Nahát, nem is tudtam, hogy ezt hívják mártírnak.


Szerencsés vagy, hogy neked a délután szabad, de aki reggel korán kezd, és este esik haza hullafáradtan, hát annak nem marad sok ideje és kedve csinálni azt, amit egyébként más helyzetben megtenne.

2016. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
És erre írtam azt, hogy úgy kell szervezni az életed. Aki reggeltől estig dolgozik, annak már alapból rosszul szervezett az élete, olyan munkahely kell, ahol tisztességes munkaidő van.
2016. júl. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Mert biztosan mindenkinek van lehetősége a betöltetlen, csak rá váró munkahelyek százai között dönteni.


Van amikor azzal kell beérni, ami van.

2016. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
ami nem fér bele a 24 órába az nem fér bele. Megoldod máshogy, vagy kizárod az életedből.
2016. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj olyan dolgot ami igazán érdekel. Nincs jobb, mint amikor valakinek a munkája a hobbija.
2016. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

A lehetőségeket mi alakítjuk, tanulással, továbbképzéssel. Mindenki a maga életéért felelős, ez a kérdező előtt is legyen jó példa. Lehet úgy is csinálni, hogy reggeltől estig dolgozol és esélyed sincs váltani jobbra, vagy tanulsz és fejlődsz, hogy többre vidd.

Ez a különbség azok között, akiknek soha semmire nem lesz ideje és azok között, akik be tudják azt osztani.

2016. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Ilyenkor jön az, hogy mit csinálj, végre kialudd magad, mert hulla vagy, vagy éljél egy kicsit :D A 8-4-ig munka szerintem tűrhető, egyetemen is ennyit voltam minimum benn, plusz még a tanulás... most meg az már nem kell.

Csináltam 3 hónapig a 12 órás munkarendet, nagyon rossz volt. Eleinte élveztem, hogy vannak szabadnapjaim, de amikor egymás után 3 nappal...na az nagyon rossz.


Azért jusson eszedbe, hogy 1. teher alatt nő a pálma, 2. jó esetben azt fogod csinálni később, amit szeretsz.

2016. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!