Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegedi aki barátkozna?mesélné...

Szegedi aki barátkozna?mesélnél magadról?

Figyelt kérdés
bárki írhat,minden korosztály tudna velünk barátkozni,akár gyerekes szülők,vagy párok,vagy csak egyedüli. férfiak,nők.mesélj magadról,életkor,nemed ,van-e családod,milyen gyakran szeretnél találkozni barátokkal,milyen programok érdekelnének? mit szoktál csinàlni,bármi.
márc. 27. 17:15
 1/8 anonim válasza:
Köszi inkább nem
márc. 27. 17:19
 2/8 anonim válasza:
Ez a szegedi kamus család, aki minden hónapban kirak ide egy ilyen kérdést, csak átfogalmazva... Nem unod még?
márc. 28. 00:40
 3/8 A kérdező kommentje:
én még nem kérdeztem ezt,de ha láttál ilyet akkor küld át a linket,hátha velük összebarátkozhatu k. kösz.
márc. 28. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy azon kívül,hogy embereket összehozhatna egy program, miért lenne kamu,mi lenne a szándék nem értem? :p
márc. 28. 13:47
 5/8 anonim válasza:
#3 Persze, persze. Tudjuk, hogy minden azonos kérdést feltevő egyénnek véletlenül mindig "ez az első itt", véletlenül sem ő rakta fel ugyanazt 400x... Ne itt etesd a népet... szegedi kamus család.. Andersen már meghalt..
márc. 28. 13:53
 6/8 A kérdező kommentje:
jó hidd azt,de miért kamu? vagy milyen kamucélom lenne ezzel? legalább ezt mondja meg valaki :p nem akarok pénzt kicsalni meg semmi...vágom,hogy itt nem lehet ismerkedni,de akkor hol és hogyan?
márc. 28. 14:19
 7/8 anonim válasza:
Nyugi, itt is lehet ismerkedni, csak sok a kötekedő troll.
márc. 28. 19:05
 8/8 anonim válasza:
#7 Ne add alá a lovat, ők valszeg nem egy család, hanem egy unatkozó tinipasi, vagy egy eléggé beteg nő. Azon élvezkedik, hogy ír neked max 3 üzenetet, és soha többet nem ír vissza..
márc. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!