Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve ismerkedni?

Valakinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, viszont fiatalabbnak tünök és így is érzem magamat belsőleg is 😄 sopron környékén lakok. Szívesen beszélnék másokkal,hátha találnék néhány hozzámhasonlót akivel esetleg hosszabb távon is barátok lehetnénk. A nem mindegy 😄 bonyolult kapcsolatban vagyok jelenleg, van egy kisfiam is,viszont baratom keves,es fokent ahol lakom ott nincs is. De nem feltetlenul muszaj hogy soproni irjon. Kicsit dilis vagyok de ha ez nem gond akkor majd megismersz 🙃
ápr. 1. 15:43
 1/6 anonim válasza:
Jó messze vagy csaje, meg túl fiatal is.
ápr. 1. 16:03
 2/6 anonim válasza:

Én most azon tűnödöm, hogy mindenáron ragaszkodjak-e a 45 és 55 év közötti korosztályhoz, amikor ott talán több a szélsőséges megnyilvánulás?


Én - sajnos vagy sem - életkorban már egy generációval vagyok több Nálad Kérdező. Saját gyermek nélkül ugyan, de kilátásban van, hogy "párom" (igen bonyolult kapcsolat) keresztlánya a látószögünkbe fog kerülni nemsokára.


Eddig csak egyetlenegy korombeli barátnőt sikerült innen találni. Már három éve beszélünk több-kevesebb folyamatossággal. 2022. október 9.-én találkoztam utoljára vele személyesen.


Még mindig nem tudja megoldani, hogy felköltözzön Budapestre. Folyamatosan megértem a helyzetét és ez kölcsönös - másképp nem is lehetne fenntartani a barátságot. Három felnőtt gyermeke van.

ápr. 1. 16:35
 3/6 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék, ha a kor nem akadály. Írj, ha gondolod. (F42)
ápr. 1. 16:54
 4/6 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled. Bár messze lakom, országbérletem van és nem félek használni. Egy generáció vagyunk, de én is viszonylag fiatal vagyok belül, annyira, hogy gyerekekkel is jól kijövök, meg jó kis Disney VHS és DVD gyűjteményem van, a legújabbakat is mindig megnézem a moziban. Igen, a Jégvarázson is ott voltam.
ápr. 1. 16:57
 5/6 anonim válasza:
Írj nyugodtan. :) (N)
ápr. 2. 01:17
 6/6 anonim válasza:
Igen.
ápr. 2. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!