Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Abonyi fiatal lányok, valakine...

Edemmester kérdése:

Abonyi fiatal lányok, valakinek van kedve ismerkedni, mesélni?

Figyelt kérdés

Vasárnap bizonyos okok miatt Abonyba látogattam, és ha már ott jártam, természetesen körülnéztem kicsit, majd megállapítottam, hogy nagyon tetszik a hely! Magával ragadott a környék, a hangulata, meg valahogy úgy minden, és úgy döntöttem, hogy mindenképp vissza fogok még térni, mert valamiért nagyon vonz.


Az egyetlen dolog ami kicsit zavart ottlétem alatt, az az egyedüllét volt. Igazából akad egy-kettő ismerősöm ott, de valamiért mégis nagyon egyedül éreztem magamat az ott mászkáló baráti társaságok között, és ha már elhatároztam hogy járkálni fogok még arra, talán célszerű volna egy kicsit ismeretségeket építeni.


Ha van itt olyan fiatal (= 0-18) lány aki szívesen mesélne nekem egy kicsit az ottani életről, vagy bármiről ami Abonnyal kapcsolatos, vagy szívesen összeismerkedne velem (a későbbiekben akár élőben is), akkor írjatok bátran. Köszönöm ^_^ (16/f)



2015. jún. 8. 22:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!