Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan lehetnénk barátok?

Hogyan lehetnénk barátok?

Figyelt kérdés

Rólam: egy magányos, introvertált lány vagyok, elég sok minden érdekel, de főként a reál tárgyak. Nagyon szeretek sportolni, olvasni, zenét hallgatni, de a legtöbb dolgot egyedül csinálom. Vannak barátaim, viszont ők szinte mindig elfoglaltak, vagy nem érdeklik ezek a dolgok. Van az évfolyamunkban egy srác, aki értelmes, érdekes és néhányszor már beszéltünk, ő viszont extrovertált (nagyooon) és a suliban kb. mindenki ismeri, folyton vannak körülötte emberek. Hát köszönünk egymásnak, meg volt hogy odajött beszélgetni. Most nagyon mélyen vagyok mentálisan, és nagyon szükségem lenne valakire. Nem azért, hogy ,,meggyógyítson'', hanem hogy ne legyek ennyire magányos, és valakivel tudjak beszélgetni mélyebb dolgokról. De fogalmam sincs, hogyan közelítsek, hogy ne ijesszem el, és ne értse félre.

17/L



ápr. 8. 18:01
 1/7 anonim válasza:

Szerintem kérdezz rá, hogy nem akar-e barátkozni. Máshogy nem tudod kikerülni a félreértést. Vagy akkor ne fiúval barátkozz.


Lehettek még ettől barátok, főleg ha ez a fiú extrovertált. Arra készülj fel lelkileg, hogy lehet elutasít. Vagy mert látja hogy magányos vagy és nem menő csaj vagy mert más klikkben vagy. Ennek ellenére szerintem egy próbát megér.

ápr. 8. 19:07
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod első! Az a helyzet, hogy már több mint egy éve ismerjük egymást, így kicsit furcsán jönne ki, ha megkérdezném, akar-e barátkozni.
ápr. 8. 19:09
 3/7 anonim válasza:
Akkor meg ne kérd meg hogy legyetek baratok, de akkor te folyamatosan keresd a társaságát, beszélgessetek, meg valami online fórumon vedd fel vele a kapcsolatot S ott kettesben meg tudjátok beszélni a problémáidat.
ápr. 8. 19:19
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is egyenes legyél vele, mint ahogy a kettes írja, mert különben félre fogja érteni. Kérdezz rá, hogy nem lehetnétek-e barátok. Annyit még tegyünk hozzá, hogy ne az legyen, hogy csak te keresd őt, meg csak akkor, ha valami problémád van, mert azt megérzik a fiúk is! Úgy intézd, hogy oda-vissza legyen a barátság! Első voltam.
ápr. 8. 19:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, emberek, hány évesek vagytok?
ápr. 8. 21:02
 6/7 anonim válasza:
Barátkozásnál nem a kor számít ;D
ápr. 8. 21:07
 7/7 Bögyös Dávid válasza:

Mond csak az igazat, az a lényeg, hogy szépen lassan vezesd be a dolgokba, nyilván ne 1 perc alatt zúdíts rá mindent, kezd kis lépésekben, a lényeg, hogy egyértelműen mond ki amit kimondasz, legyél magabiztos.

Ami azt illeti jól megírtad a kérdést, igaz, hogy sokkal könyebb az interneten írást írni és úgy mondani valamit, de nyugi, ugyan így kell csinálni a valóságba is. Ha van elég magabiztosságod, össze tudod szedni magad, csak el kell hinned, hogy ugyan ilyen tökéletesen tudsz beszélgetni a valóságban is! :)

Főleg, ha már vannak barátaid. Ezt a történetet csak a magabiztosságod és a belső erőd fogja befelyezni, csak te fogod tudni eldönteni, neked mi lesz a legjobb, és a történet végét te fogod meghatározni, tehát tedd azt, amit úgy gondolsz neked az lesz a legjobb, ezek után tényleg minden rajtad múlik, hogy mit cselekszel, és kívánom, hogy a legjobb döntést hozd meg, ami neked a legjobb!

Úgy gondolom, hogy ha ezt ide le tudtad írni, és még barátaid is vannak, nem állíthat meg téged semmi!

ápr. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!