Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nálam sokkal fiatalabb lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam sokkal fiatalabb lánynak, hogy mondjam meg, hogy semmit se szeretnék tőle max. Csak barátok lehetnénk?

Figyelt kérdés

Nálam sokkal fiatalabb lánynak, hogy mondjam meg finoman, hogy semmit se szeretnék tőle max. csak barátok lehetnénk?

Szóval a múlt héten ismertem meg és egy barátom közeli rokona. Sokat beszélgettünk, mivel eggyütt dolgozom a rokonával, ő meg velünk volt.

A lány szeretetre vágyik ez látszik rajta én meg nem az vagyok aki más lelkébe belegázolna még ha az enyémbe sokszor belegázoltak.


Persze a "jó" haver gondolom a hátam mögött etette, hogy kapcsolatot szeretnék, gyerekeket.

Pedig most nem szeretnék senkit.


A lány írogatott most rám, meg amikor egyedűl volt a barátomnál otthon mondta, hogy menjek át hozzá baszélgetni. A beszélgetés vége pedig úgy is ..... lett volna. Ebből 10 fiúból 9 élne is.

A lány 17 éves én meg 33F. Így valahogy elvből se szereznék vele kapcsolatot a nagy korkülönbség miatt.

Ezt hogy mondjam meg neki finoman, nem a lelkébe gázolva, mert már szerintem belémzúgott?


2019. nov. 25. 11:48
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
47%
Xy azt szeretném mondani hogy kedvelek de csak legyünk barátok
2019. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gizi, semmit se szeretnék tőled, maximum barátok lehetünk.
2019. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép vagy mint a rózsaszál,

De barátom vagy királylány.

2019. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg mondd, hogy van valakid vagy kiszemelted. (finoman csempészd bele egy beszélgetésbe)

Vagy esetleg csak így simán: Bocsi, ne haragudj nem akarok tőled semmit.


A haverodat, aki még össze akar hozni titeket úgy verd szájba, hogy ne maradjon foga, mert nem normális az biztos!

18/l

2019. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!