Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Érzi-e valaki nagyon egyedül...

Érzi-e valaki nagyon egyedül magát?

Figyelt kérdés

Csak férfiak 50-ig

f


ápr. 13. 19:04
 1/9 anonim válasza:

Most már nem egyedül élek egy tanyámon, feleségem 8-éve meghalt a lányomnak 2-éve ott hagytam a házat mert nem bírttam ott maradni magamnak vettem egy tanyát most jó és így van jól. 53(F

Nem érzem magam egyedül állatokat tartok, kertészkedek amit eladók na meg sokat barkácsolók kovácsolók.

ápr. 13. 19:18
 2/9 A kérdező kommentje:
jó neked
ápr. 13. 19:55
 3/9 anonim válasza:
Jo neki? mitol jo? a magany megeszi az ilyeneket egyebkent, ezek csak ilyen kifogasok mert toltelekek. Meghalt a felesege, mitol jo kerdem en? :'D Te miert erzed magad egyedul? mert felsz a vilag fele nyitni vagy mert ert valami az eletben ami miatt bezarkoztal es ez egy olyan fal amit marha nehez ledonteni? Vagy mitol? Mert nem mindegy:)
ápr. 13. 20:57
 4/9 anonim válasza:
Jelen. :)
ápr. 13. 21:07
 5/9 anonim válasza:

3-as aki egyedül él az nem menekül és kifogás keresés!

A fajtádnak az a baja ha valakivel itt egyetértenek ettől rosszul vagytok mert ti mint alantas alanyok mindig is az élet periférián éltek és kiközösítve!

Hiába nyitsz és tárod a világ felé magad ha nem kelletek senkinek mindenki rosszul van tőled és retardált nézettedtől!

ápr. 14. 04:21
 6/9 anonim válasza:
A férfiak nagy része magányos sajnos
ápr. 14. 04:31
 7/9 anonim válasza:

Igen.

Tegnap tudtam meg, hogy vége a kapcsolatomnak, így eléggé összevagyok törve.

Ami azt illeti éppen a falakat húzom és magányba vonulok pár évre.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

ápr. 14. 08:58
 8/9 anonim válasza:
Annak, hogy valaki egyedül él, nem mindig az az oka, hogy zárkózott. Igen is vannak helyzetek, amikor hiába vagy nyitott, párkapcsolatot nem akar veled senki, max barátkozni. Itt vagyok én pl. özvegy vak nőként egy gyerekkel, hol és kivel ismerkedhetnék?
ápr. 14. 09:52
 9/9 anonim válasza:
Te hány éves vagy?
ápr. 16. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!