Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magamat azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magamat azon, hogy megcsaltak? 24F

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kapcsolat ment a kukába.

A párom hazudott többszörösen.

Majd elmondta, hogy csókolozott valakivel. Én kérdeztem, hogy több is volt? azt mondta nem.

Majd nem bírta magában tartani és elmondta, hogy igen más is volt.

Hazudott, a szemembe, többször rákérdeztem.. Az csókos történet után 30 percen keresztül..


Persze tiptikus mondta gondolom, amikor ilyenkor mondanak.

Hogy nem érzi a szeretet.

Hogy az egész semmit se jelentett neki.

Hogy mintha csak egy vacsorát fogyasztott volna el, annyira jelentéktelen.

Hogy nem is volt olyan vele, stbstb...

Én nem tudom, hogy mit tegyek.

Olyan nehezen nyílok emberek felé.

Olyan gondosan választottam meg, hogy kivek jövök össze..

Egyszerűen a mai világban már nincs erkölcs. Semmit nem ér az egész, az már kevés, ha jó ember vagy, mert egyszerűen mérgezett az egész emberiség..

Itt vagyok vele most együtt a lakásban. Nem engedte, hogy elmenjek, nehogy hülyeséget csináljak.

Elégge hajlamos vagyok a melankóliára, sokszor úgy érzem az egész emberiség problémáit kell cipelni.

Csalódas? Megbotránkoztatás? Érzelem mentesség?

Legszívesebben felébrednék, de ez nem álom, sajnos a valóság.

A nő, akit szerettem, akivel leéltem volna az életem eldobott.

Egyszerűen én olyan erkölcsös vagyok, hogy képtelen vagyok ezt megemészteni és feldolgozni.

A szomorú, hogy ennek ellenére is szeretem.

Minden nő ilyen, anyámtól kezdve, aki 2 évesen elhagyott. Ez jutott nekem, nem több..

Megpróbáltam, bizalmat adtam, szeretet, nem megy.

Legszívesebben eltűnnék az egész világról, nem nekem való hely. Mindenki csak szenved.


ápr. 13. 13:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatodhoz írnám : Helyesebben a jók és a hűek szenvednek...

A többiek élik világukat, nézz körbe, ezeknek megy a szekér minden téren és mindenhol.

Sajnos lehet,hogy a barátnőd már többször is vacsorázott :/


Nehéz a helyzeted,fel kell dolgozni,de fiatal vagy és komoly srác.Ez a legfőbb támasz az életedben!


Nálam ez a szitu 49 évesen történt meg,hidd el,sokkal rosszabb volt - a kilátások és a jövő miatt.


F

ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Hasonloan jartam, 7 ev utan ami alatt beleadtam mindent.


Azota elkoltoztem es nem tudok megbizni a nokben. Igyekszem a sajat magam oromeert elni (azelott nem igy volt) es ne engedni magamhoz tul kozel senkit.

ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"Itt vagyok vele most együtt a lakásban."

Miért vagytok még mindig együtt?

ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja ebben élek. Küzdöttem, harcoltam. Egy évig a pofámba hazudott minden egyes nap. Éreztem is, hogy valami nem oké. Aztán eldurvult a helyzet.

5 hónapja külön élünk, a saját gyerekünk sem nagyon érdekli, csak a másik nő. Megszakad a szívem.

Átgondoltam, hogy olyan szenvedésre és gyötrődésre nincs szükségem, amit ott éltem meg. Egyedül küzdeni tulajdonképpen a semmiért, hallgatni a hazugságokat...Nulla tartásom van már, annyiszor igyekeztem megbocsátani és elfeledni a dolgokat. Én lettem végül mindenért a hibás.

Nagyon nehéz, hiszen az ember ezek után is szereti a másikat. Mindent megtenne azért, hogy változzanak a dolgok. De a másik egyszerűen semmit sem tesz, sőt még őt hozza magát ki áldozatnak.

Én is botlottam már az életben (csók mással), évekig lelkiismeret furdalásom volt miatta, de a tudatos hazudozás, sumákolás az egyszerűen elviselhetetlen.

ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ezeket mind ma mondta el. Úgy vagyok még itt. Tegnap csalt meg.


Ezúton is gratulálok annak a felhasználónak ( alien888 ) ,aki rám írt, hogy adjam meg a fb ját, mert megbasznánő is. Gratulálok az intellektusoshoz, pont emiatt fogok eltűnni erről a fertőről, amit világnak, életnek gúnyolnak.

Szánalmas az egész.

Jöhet a káosz.

ápr. 13. 14:54
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A világ, az élet nem (csak) erről szól. Most nehéz neked, de tovább kell lépned. Tudod, a dolgok változnak. Holnap jobb lesz.
ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem lesz. Persze mi mást mondhatnék? Születésem óta ilyen a kapcsolatom a nőkkel, anyám is 2 évig bírta, soha nem láttam, él valahol.

Ez jutott nekem. Ilyen csillagjegyben születtem. Nem érdemlek női energiát. Ennyi csalódás után talán nem is kell soha többet.

Úgyis vannak emberek, akik egyedül öregszenek meg. Lehet nekem is ez jár.

Nem tudok kanalat ragadni és folytatni tovább, elfáradtam, gyenge vagyok.

ápr. 13. 15:06
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen elfáradtál. Pihenj. Legyél egyedül egy darabig. Majd akkor kell pár, ha magaddal jól elvagy.
ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem tragikus a helyzet. Sajnalom, ami történt, de mással is megesik, meg rosszabbak is. Idővel elengeded majd ezt az egészet. Sajnos ezen a legtöbb ember átesik.
ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ennyire friss, akkor normális, hogy azt érzed minden és mindenki ellened van. Tapasztalatból mondom, az idő tényleg segít. Én önygilkosságot kíséreltem meg kisbaba mellett, mert a férjemnek más nő kellett. Elviselhetetlen volt.

Át kell gondolni, mi vezetett idáig, miért vallotta be (még ha csak félig) és mit vártok ezután egymástól.

ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!