Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni? 17/L

Valaki beszélgetni? 17/L

Figyelt kérdés
Ha valakinek van kedve beszélgetni/ismerkedni, írjon nyugodtan ^^

ápr. 17. 22:21
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

„Valaki beszélgetni? 17/L”

Nézzétek már vissza, ilyen vagy ehhez nagyon hasonló kérdés már többször is volt itt, esetleg a 17 változott. Vezetett valami eredményre? – Nem.

ápr. 18. 20:21
 12/24 anonim válasza:
#11 Lehet valami nagyon fontos elfoglaltsága akadt ami miatt nem tud visszaírni, bár igazad van.. csak.én próbálok pozitívan gondolkodni, hiszem azt hogy valami oka van rá ami miatt nem ír vissza, ami nem feltétlen azért van, mert mondjuk nem az akinek mondja magát. Lehet holnap válaszolni fog mindenre, de nem tudom, lehet túl hiszékeny vagyok.
ápr. 18. 20:36
 13/24 anonim válasza:
#6-os voltam
ápr. 18. 20:37
 14/24 A kérdező kommentje:
Elnézést, akinek még nem válaszoltam. Igyekszem visszaírni mindenkinek de a bunkó beszólásokkal nem fogok tudni mit kezdeni. Tegnap este már fáradt voltam mire az első "válaszok" érkeztek, ezért nem írtam akkor.
ápr. 18. 20:38
 15/24 anonim válasza:

14

„de a bunkó beszólásokkal nem fogok tudni mit kezdeni.”

Dehogynem, törlöd azokat, sőt tiltani is lehet. Ha tényleg úgy van, ahogy írtad, akkor elnézést kérek tőled, azért, amit a 11-ben írtam, tudod sok a rossz tapasztalat.

ápr. 18. 20:51
 16/24 anonim válasza:

Na mondtam én, hogy válaszolni fog, megérte pozitívan gondolkodni,reménykedni:)

Remélem nem vagyok benne a bunkó beszólások között, kedves kérdező😅

ápr. 18. 20:52
 17/24 anonim válasza:
Szia Írtam miért nem válaszolsz?
ápr. 19. 10:58
 18/24 anonim válasza:
Én nem írtam, úgyhogy mi rendben vagyunk 😘
ápr. 19. 11:02
 19/24 anonim válasza:

#17

1. Nem lóg egész nap a gykn.

2. Nem tud mindig telefonozni,ergo nincs ideje.

3. Sok privát érkezik neki.

Majd fog válaszolni,ha lesz rá ideje,gondolom én.


#6,#12,#16 válaszoló voltam

ápr. 19. 11:19
 20/24 anonim válasza:

,,ergo nincs ideje"


Sajnálom hogy nincs ideje nem mindenki élhet olyan életet mint én.


Nekem annyi időm van mint a tenger ezalatt nem azt értem hogy lista vagyok dolgozni csak szimplán nem dolgozok mert minek nem leszek modernkorirabszolga saját vállalkozást tervezek de nem fogom elkapkodni ráérek még fiatal vagyok

Vannak befektetéseim ami nem milliókat de havonta hoz annyit ammiből elég kényelmesen elvagyok

ápr. 19. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!