Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni szeretnék, barátkoz...

Ismerkedni szeretnék, barátkozni! 18 éves fiú vagyok. Valki?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 éves budapesti srác vagyok.

Jó tulajdonságaim között az van, hogy nagyon jó lelkű vagyok, és engem mindenki ok nélkül bánt. Ezért akarok egy nagyon jó barátot, jelenleg van egy legjobb barátom, de már meguntam őt, és csak butítom, majd ott szeretném hagyni, tény, hogy ő még nagyon szeret, de én emiatt akarok gyorsan egy barátot, mert akkor könnyebb lesz ott hagyni.



ápr. 18. 10:08
 1/8 anonim válasza:

Ha ezt a szöveget nem írtad volna el,akkor biztosan lenne majd barátod. De ez alapján nem vagy lelkileg érett egy barátságra.

Akármilyen jólelkű is vagy. Nem sértésnek írtam, kérlek gondolkozz el.

ápr. 18. 10:13
 2/8 anonim válasza:
Majdnem mondtam, hogy szívesen barátkozom veled, de ha neked egy barátság abból áll, hogy megunod, hülyíted és eldobod, akkor köszönöm szépen, de inkább nem.
ápr. 18. 10:41
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem szándékosan csinálom! 🤩
ápr. 18. 10:41
 4/8 anonim válasza:
A tetteidről egyedül te tehetsz.
ápr. 18. 12:37
 5/8 anonim válasza:
nAgYoN jÓ lElKű
ápr. 18. 17:38
 6/8 anonim válasza:
bárcsak a barátod lehetnék, de messze laksz
ápr. 18. 17:54
 7/8 anonim válasza:
Ott akarod hagyni, mert meguntad?? Akkor barátkozzon veled a 6 lábú pingvinzebra
ápr. 19. 08:54
 8/8 anonim válasza:

"nagyon jó lelkű vagyok"

"engem mindenki ok nélkül bánt"

"már meguntam őt, és csak butítom, majd ott szeretném hagyni"


Okééé

ápr. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!