Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nincs kedvetek barátko...

Lányok, nincs kedvetek barátkozni, ismerkedni? 18 éves srác vagyok.:)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, most fogok végezni a gimivel.

Szoktam sportolni, olvasni, és vannak kisállataim:D


2023. febr. 17. 22:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ne vedd magadra, mind megkeseredett balf*sz:)
2023. febr. 17. 22:46
 2/12 anonim válasza:
Nincs
2023. febr. 17. 23:26
 3/12 anonim válasza:

Ennyitől még nincs.

(Mellesleg, ha csak "szoktál" olvasni, az önmagában nudli. Szeretsz olvasni? El tudsz olvasni egy könyvet pár nap alatt? Mikor csináltál ilyet utoljára?

Ugyanez a sporttal: mit sportolsz rendszeresen?)

Hobbik, érdeklődés, ilyesmi? Olyan, amivel komolyabban foglalkozol, nem csak néha.

2023. febr. 17. 23:58
 4/12 anonim válasza:

4

Lehetett volna ezeket a kérdéseket normálisan is feltenni, mintha érdeklődnél, de nem. Ettől érzed jól magad hogy itt f*szán leírod mit hogyan kéne csinálni, azt majd biztos lesz kedve még így válaszolni.

2023. febr. 18. 01:40
 5/12 anonim válasza:
Pasi nem jó?
2023. febr. 18. 02:40
 6/12 anonim válasza:

Szerintem pont a 3-as az a viselkedés amivel el lehet venni mások kedvét az efajta tevékenységektől. Miért fontos hogy napok alatt olvasson el egy könyvet? Mitől lesz értékesebb, jobb, hogy 5 nap alatt végzi ki, nem pedig 2 hét alatt?


A másik meg hogy aki nem szeret olvasni, az nem pazarolja az idejét rá. Ez gondolom egyértelmű. Így értelmetlen a kérdés.


Nem akkor lesz értelme mindennek ha komolyabban űzöd. Nincs mindenkinek célja a sporttal, inkább megelőzésként csinálja. Olvasni is akkor kell ha olyan kedve van. Nem lesz senki kevesebb attól hogy csak hetente 2x olvas, nem minden nap.

2023. febr. 18. 17:12
 7/12 anonim válasza:

#6 igazából te most azt ajánlod a fiúnak, hogy ne tegyen semmiféle erőfeszítést, ne akarjon kitűnni semmivel, mindenben legyen langyos.

Ez egyenes út a tartós magány felé.

2023. febr. 18. 18:22
 8/12 anonim válasza:
#1 vagy az olyanok miatt mint te, már esélyt sem adunk itt. Tok mindegy milyen szép és jó minden, amit állítanak a férfiak magukról, ha kb 2 nap után kibukik belőlük, hogy amúgy csak kanosak és nude kellene emailben. Tisztelet a kivételnek, ami már ritka itt, de mindennek ez a vége ha nem tűnik el a beszélgető partner. Aztán a nagyszájú kanosok meg jönnek, hogy a lányok azok megkeseredett szarok és szóba sem lehet állni velük, pedig a legtöbbetek farka csapdossa a billentyűzeteteket már akkor, mikor csak rá írtok egy lányra és kurvára nem tudtok bírni magatokkal
2023. febr. 26. 16:43
 9/12 anonim válasza:
#8 vagyok , kérdező azért neked sok sikert kívánok, de itt nem hinném, hogy bárki irna mert a normàlatlanok mar ellepték a placcot előtted és itt nem igazán lehet ismerkedni már. Inkább mehetnél facebook csoportokba vagy ismerkedős oldalakra, ott több sikerrel jársz.
2023. febr. 26. 16:46
 10/12 A kérdező kommentje:
xd
2023. febr. 26. 22:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!