Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznék, ismerkednék...

Barátkoznék, ismerkednék elsősorban Pécs és környéki lányokkal, fiúkkal. Vannak hozzám hasonlóak itt?

Figyelt kérdés

Van pár hobbim, illetve néhány szabadidős tevékenység, amikhez keresek társat, társakat, új barátokat, illetve azoktól függetlenül is szívesen ismerkednék.


Szeretek kirándulni, túrázni, kerékpározni (terepen MTB, országúton versenybicajjal).


Nagy hobbim még a fotózás, az is egy közös pont lehet, mondjuk kirándulás, túrázás, de akár kerékpározás alkalmával természetfotózás is egy jó elfoglaltság lehet, ha találnék erre társat.


De sok egyéb más dolog is érdekel, illetve szívesen megismernék és kipróbálnék új hobbikat és egyéb szabadidős tevékenységeket is, de teljesen kötetlen, bármilyen közös időtöltés is érdekel, bulizáson kívül.


Sajnos szinte mindegyik barátom/barátnőm "hirtelen" elköltözött Bp-re vagy külföldre, így eléggé egyedül maradtam mindezekhez és sokszor jó lenne társsal, társakkal végezni ezeket a szabadidős elfoglaltságokat.


Rólam annyit kell tudni elöljáróban, hogy 42 éves férfi vagyok, de úgy 30 alattinak szoktak nézni, úgyhogy külsőre, és úgy gondolom belsőre is meglehetősen fiatalos vagyok, nem mintha a koromat nézve idős lennék. Ennek megfelelően gyakorlatilag bármilyen korosztály megfelelő lehet mondjuk 20 éves kortól, végtelenül empatikus személyiség vagyok, szót szoktam érteni szinte bárkivel.


Munkámat tekintve műszaki beállítottságú vagyok, de érdekelnek a művészetek is.


Ha esetleg hasonló cipőben vagy, mint én, írj!



ápr. 27. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!