Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt vagányabb stílusú,...

Vannak itt vagányabb stílusú, bevállalós, esetleg domináns lányok, akik szeretnek a megszokottól eltérni, egyediek lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szívesen ismerkednék, barátkoznék ilyen lányokkal, ha akadnak az oldalon.

Nem gondolok extrém durva dolgokra, sőt, nem is szeretnék átesni a ló túloldalára. Szimplán szimpatikusak az olyan csajok, akik nem a tömeget követik, hanem mernek egy kicsit elszakadni a társadalmi elvárásoktól. Tetszik pl. a színes haj, egy különlegesebb frizura, valami egyedi tetoválás, egy menő ékszer és hasonló apróságok. Öltözködésben bejön ha kedveli a fényes, feltűnő vagy épp kihívó, testhezálló darabokat, latex, bőr, stb anyagokat. Jó ha el lehet vele hülyéskedni, kedveli a dark humort, nem vesz mindent vér komolyan, de azért lehet vele értelmesen, komolyabb témákról is beszélni.

Én 24 éves, introvertáltabb srác vagyok, így elsőre talán úgy tűnhet hogy semmi dolgunk nincs egymással amit tökre megértek. Viszont a magam részéről én is igyekszek nyitott lenni és egy kis egyediséget csempészni a napjaimba. Tudom apróság, de pl. visszafele járó karórám van, ami egy olcsó dolog volt, mégis mindig feldobja a hangulatom ha felveszem.

Nem vagyok az a közösségi típus, de arra gondoltam hogy találkozhatnánk félúton, és egy ilyen lány könnyebben kirángathatna a komfortzónámból. Bulizáshoz, koncertekhez és színházba sem én leszek a megfelelő partner, de airsoftozni, túrázni, shoppingolni, vagy épp állatkertekbe szívesen elmegyek, ahogy bármilyen más programra is, amíg nem jár vele nagy tömeg :D

De nem akarok regényt írni, azt hiszem ennyiből már érthető hogy kikhez szól a kérdésem. Elsősorban tényleg csak barátkozni szeretnék, szóval aki magára ismer (nyilván nem kell tökéletesnek lenned, én sem vagyok az) nyugodtan írjon, vagy kérdezzen, stb :)

Tudom, ha nem párkeresés a cél, akkor miért keresek ennyire specifikusan, miért nem elég egy közös hobbi? Először is ettől függetlenül szívesen ismerkedek bárkivel, másrészt régóta bejön ez a fajta felfogás, hozzáállás, tetszenek az ilyen lányok, de sosem volt ilyen személlyel közelebbi kapcsolatom. Az elmúlt időszakban fogyatkoztak a barátaim, és úgy gondoltam megpróbálok kifejezetten olyanokkal ismerkedni, akikkel eddig is szerettem volna, és akik számomra színt tudnak vinni a mindennapokba, csupán ezért a célzott kérdés.



máj. 11. 17:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Haver ilyen lánynak mindenki örülne, csak rohadt nehéz ilyet találni itt! 1:100000000 az esélyed
máj. 11. 18:07
 2/12 anonim válasza:
Az ilyen lányokat nem motiválja, hogy valakinek a manic pixie dream girljei legyenek.
máj. 11. 21:08
 3/12 A kérdező kommentje:

"Az ilyen lányokat"

Az ilyen lányok majd eldöntik, hogy kivel szeretnének ismerkedni. Azért köszi a felesleges beszólogatást, sokat segítesz vele :)

"csak rohadt nehéz ilyet találni itt! 1:100000000 az esélyed"

Azért ennél nagyobb körről beszélünk. Szerintem tetoválása kapásból van egy rakás lánynak, és sokan szeretik az egyedibb külsőt is. Én legalábbis sok ilyen lányt látok. Ráadásul szerintem sokkal több ilyen lány van, mint fiú, a srácok sokkal kevésbé mernek változatosak, vagy egyediek lenni.

Van egyébként egy olyan érzésem, hogy ti csőlátással csak egy nagyon szűk réteget láttok magatok előtt, a tipikus vagány, dögös csajt akire mindenki hajt, és ezért jöttök a baromságaitokkal a kérdésem alá. Pedig le is írtam, hogy amiket felsoroltam, nem kötelező kritériumok, nem a tökéletes partnert keresem, hanem csak olyan lányokat, akik nem mennek vakon a tömeg után, hanem a saját útjukat járják. Semmi baj nincs ha valaki éppen máshogy szeret öltözködni, vagy nem festi a haját, ezek csak példák a közérthetőség miatt. Ezernyi módon lehet valaki eltérő az átlagostól, és ezernyi módon ki lehet tűnni a tömegből.

De merem remélni hogy aki hozzám hasonlóan gondolkozik, az képes megérteni, aki pedig csak azért ír válaszokat hogy feleslegesen beszólogasson egy ismeretlennek, annak úgyis hiába magyarázok bármit :D

máj. 11. 21:52
 4/12 anonim válasza:

"Az ilyen lányok majd eldöntik, hogy kivel szeretnének ismerkedni. Azért köszi a felesleges beszólogatást, sokat segítesz vele :)"


B@szki, az "ilyen lány" kategóriába beletartozok én is, úgy mondtam. Nem felesleges beszólás volt, hanem próbáltam kihúzni a fejed a lyukadból. Aki ilyen, az már eszesebb és öntudatosabb annál, hogy vonzó legyen neki a fétistárgy és az ingyen coach szerepe. Drasztikus perspektívaváltás nélkül nem fognak veled szóba állni.


Aztán verheted a nyálad, hogy csak idegenek próbálják elrontani a kedved, akik nem értenek meg.

máj. 11. 22:13
 5/12 A kérdező kommentje:

"hogy vonzó legyen neki a fétistárgy és az ingyen coach szerepe"

Milyen fétistárgy? :D

Te valamit nagyon durván félreértettél és magadra vettél. Sajnálom ha téged valaki így kezelt, nem gondoltam hogy egy ártatlan kérdéssel így beletaposok valaki lelkébe. Legközelebb majd megpróbálok egyértelműbben fogalmazni :)

máj. 11. 22:31
 6/12 anonim válasza:
Ne itt akarj ismerkedni, az itteni csajok nagy része kattant, vagy szimplán valami beszólogatós okostojás, aki megmondja neked, hogy te miért nem vagy elég jó neki, sőt, senki másnak sem. Te mindent csak szarul csinálhatsz, bezzeg ők...
máj. 11. 22:32
 7/12 anonim válasza:

"Haver ilyen lánynak mindenki örülne,"


Az állításod téves mert engem pl nem vonzanak az ilyen lányok

máj. 11. 22:34
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Köszi az értelmes kommentet.

Természetesen nem csak itt ismerkedek, azt hiszem valóban nagy bajban lennék ha csak így kellene kapcsolatokat kialakítanom. :D

Ugyanakkor itt is "találkoztam" már értelmesebb lánnyal, akivel egész jól el lehetett beszélgetni, szóval gondoltam egy próbát megér.

máj. 11. 22:43
 9/12 anonim válasza:
#8: Az a baj, hogy az értelmesebb csajok is csak a képernyő mögé bújva bátrak, a komfortzónájukból nem akarnak kilépni. Illetve jellemző szokásuk, hogy egy ideig érdekled őket (talán), aztán nyomtalanul eltűnnek ők is. A többség csak energiavámpír/időrabló, legalábbis én ezt tapasztaltam.
máj. 11. 22:56
 10/12 anonim válasza:

"Milyen fétistárgy? :D"


Idézlek; "Öltözködésben bejön ha kedveli a fényes, feltűnő vagy épp kihívó, testhezálló darabokat, latex, bőr, stb anyagokat. "


Az alapkérdésben is elsütötted a domináns és bevállalós jelzőket. Utána persze visszakoztál, hogy azért írtad le a fantázia csajodat, mert csak barátkozni akarsz. Nagyon hiteles. De, ahogy már az idézett résznél várható volt, pár mondattal később beéketél egy kiskaput, miszerint régóta tetszenek amúgy az ilyen lányok, csak nem akadt még a környezetedben.

Magyarul egy latexba csomagolt játékbaba kell. Aki izgalmat visz a szürke kis hétköznapjaidba, kihúz a csigaházadból. Legyen vizuálisan szórakoztató, és adott praktikus kitételeknek megfelelően funkcionális. Megmaradva persze a megszabott, egydimenziós keretrendszerben, mert ellenkező esetben már kitör a hiszti, ahogy azt már láthattuk.


Eredetileg a manic pixie dream girl jelzőt használtam, de végül is a manic pixie dream girl is egy fétistárgy ugyanezen okokból.


Nekem mindegy, hogy ennyire naiv vagy ennyire álszent vagy, hogy nem veszed észre, ez a hozzáállás miért degradáló és szexista, de a valóság az, hogy a goth lányok allergiásak az olyan figurákra, akik egy számukra szimpatikus és kényelmes tulajdonságokból kiválogatott sztereotípia kupacként közelítik meg őket. A barátnőim is folyton csak ebbe botlanak, és unalmas.


A hozzászólás apropója az volt, hogy az átlaggal ellentétben hátha vagy annyira értelmes, hogy elgondolkozol, miért visszatetsző, amit előadtál.

máj. 11. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!