Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha olyan bevállalósak a mai...

Ha olyan bevállalósak a mai csajok velem 26 évesen hogyhogy nem történt meg az hogy oda jött hozzám egy lány random utcán, vagy buszon nem szemezett velem egy se? Pedig nem vagyok egy csúnya gyerek, félre értés ne legyen nem vagyok már szűz...

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 15:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Akink így kell bizonygatnia hogy nem szűz, az vagy szűz vagy csak csúnya xd
2021. márc. 11. 15:19
 2/11 anonim válasza:
Lehet, hogy az arcodon is látszik, hogy ilyen agresszív vagy.
2021. márc. 11. 15:25
 3/11 anonim válasza:
A nők nagy többsége sehol sem kezdeményez. Abban viszont igazat adok neked, hogy szemezni sem nagyon lehet velük, aztán meg sírnak, hogy a mai férfiak miért nem kezdeményeznek. Ha fel sem tudjuk mérni, hogy érdekeljük-e a másikat, akkor meg random minek menjünk oda?
2021. márc. 11. 15:31
 4/11 A kérdező kommentje:
#4 köszi a választ társkeresőn is alig írnak vissza, de ott több sikerrel járok
2021. márc. 11. 15:32
 5/11 anonim válasza:
A nagy többség a társkeresőkön sem társkeresési céllal van fenn, ha meg igen, akkor leginkább csak a férfiak krémje érdekli őket. Átlagos külsejű és/vagy kevésbé népszerű és/vagy kevésbé tehetős férfiként nem sok esélyed van.
2021. márc. 11. 15:39
 6/11 anonim válasza:

#6. Ne okoskodj már ..


Kerdezo! Azert nem mennek oda tesa , mert azt hiszik hogy van 20 géped'.. tudod.. 🤣

2021. márc. 11. 16:10
 7/11 anonim válasza:

Basszus, eddig minden barátnőm (és a feleségem) a társkeresőn ismertem meg, nem tudtam, hogy ezzel én is a "krémbe" tartozom!

Köszi, ez most jólesett!

2021. márc. 11. 16:27
 8/11 anonim válasza:
Hát szerintem ez nem függ össze a bevállalósággal. Lehet, hogy mondjuk az ágyban bármit megtesz majd, vagy extrémebb helyszíneket sem vet meg, de ettől függetlenül nem fog csak úgy egy random emberhez odamenni az utcán, buszon meg villamoson meg pláne nem. Ezek nem azok a helyek amik az ismerkedésre valók. Ezt most úgy értem, hogyha egy villamoson kezd el valaki bámulni az felidegesít és legszívesebben kibökném a szemét, mert minek bámul, ha viszont szórakozóhelyen bámul valaki, akkor azt nyilván értem, hogy azért van mert tetszem neki. Nyilván tudom, hogy most nincsnek szórakozóhelyek, de akkor is az emberekben ott van ez a berögződés, hogy a bárok, kocsmák, táncterek azok ahol ismerkedsz, nem a sima utca. Szórakozóhelyen odamész, beszélgetést kezdesz és az este végén elkéred a számát, vagy valami. Viszont az utcán általában megy a dolgára az ember, nem biztos, hogy le tud állni dumálgatni, hogy el tudja majd dönteni, hogy megadja-e a számát vagy sem. Egy random idegennek pedig nem fogsz semmit megadni, pontosan amiatt amilyen a mai világ. Az utcán és tömegközlekedésen inkább kellemetlenül reagál az ember arra, hogy bámulják, mégha te szemezni is próbálsz ez ott nem úgy jön le, mert fejben nem az utcához kötik a flörtölést. Remélem sikerült normálisan megfogalmaznom, és rendesen átadnom, hogy mire gondolok.
2021. márc. 11. 17:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig nekem egy csomó nő a társkeresőkon volt
2021. márc. 11. 17:42
 10/11 anonim válasza:
#6: Hát én egyáltalán nem azt tapasztaltam, hogy ha átlagos külsejű vagy, akkor marhára érdekelné a nőket, hogy egyéb téren (tanultság, családcentrikusság, háziasság stb.) mire vagy képes.
2021. márc. 11. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!