Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszelgetni?

Valaki beszelgetni?

Figyelt kérdés
26F
máj. 21. 19:32
 1/4 18042 válasza:
Nem vagyok a te korosztályod, de azt javaslom, hogy legalább valamennyit írj magadról, talán úgy könnyebben megy. Valószínűleg már sokan ránéztek a kérdésedre és lehet, hogy ezért nem kaptál egyetlen választ sem. Esetleg próbáld meg újra kiírni a kérdést és írj magadról többet, például milyen korosztályból, nőkkel, férfiakkal szeretnél beszélgetni, milyen témáról, mit szeretsz csinálni, mik a hobbijaid, szeretnél-e komolyabb kapcsolatot, vagy csak beszélgetni szeretnél. Szerintem így már jobban fog menni, bár sok itt a marha, például aki férfiként nőnek adja ki magát, meg ehhez hasonlók, úgyhogy számíts rá, hogy hülye válaszokat is fogsz kapni. Ennek ellenére sok sikert kívánok hozzá.
máj. 23. 23:19
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
máj. 24. 08:28
 3/4 anonim válasza:
Hetero f vagyok,
tegnap 19:45
 4/4 anonim válasza:
Én
tegnap 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!