Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki UK-ból barátkozni?

Valaki UK-ból barátkozni?

Figyelt kérdés
21 vagyok, srác. Angliában élek de még nincs túl nagy baráti köröm itt. Most költöztem London mellé, itt nincsenek még ismerőseim. Ha valakinek van kedve bulizni vagy bármi programot csinálni hogy ne unatkozzak és legyen itt is társasági életem várom a jelentkezőket. Az se baj ha kicsit messzebb laksz londontol, van kocsim megyek bárhova szabadidőbe.

máj. 22. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szia, én ugyan picit idősebb vagyok, de szívesen megyek ide-oda. 😊
máj. 22. 19:02
 2/22 anonim válasza:
dublin nem is jó? cöööh
máj. 22. 19:45
 3/22 A kérdező kommentje:
Még nem voltam írországba. Simán vevő lennék rá hogy egyszer átmenjek pár napra. De hosszabb távú barátokhoz azért közelebbi lokációra gondoltam mint 400 mérföld :D
máj. 22. 19:49
 4/22 anonim válasza:
Találkozzatok félúton :)
máj. 22. 19:55
 5/22 A kérdező kommentje:

Simán benne vagyok. Birminghambe szoktam járni buliba ami kb 120MF :D.

Nonstop lehidalnak hogy addig képes vagyok elvezetni egy buliért de megéri azt az élményt.

máj. 22. 20:00
 6/22 anonim válasza:
ne törd magad, nem állok szóba magyarokkal xd egyébként is egy 90 éves kecske vagyok xd
máj. 22. 20:02
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, bizonyára sok értelme volt ezért ideböfögni, hogy a szánalmas kissebbségi komplexusodat kielégítsd. "xd"

Nem állsz szóba magyarokkal, de azért veszed a fáradtságot hogy ideirkálj.

Hihető vagy haver, csak ne erőltesd ha nem akarsz nevetség tárgyává válni :D

máj. 22. 20:05
 8/22 anonim válasza:

Kérdező, próbáld ki a Bumble alkalmazást. Elsősorban társkeresésre szolgál, olyan, mint a Tinder, de párba állás után a rendszer csak a nőknek engedi, hogy elküldjék az első üzenetet.


Na, ezen a Bumble alkalmazáson belül van egy olyan rész, hogy BFF, azt a részt sima barátkozásra találták ki. Ott dumálhatsz egy csomó, szintén havert kereső csávóval. Gondolom főleg angolokat fogsz látni, de simán lehet, hogy a regisztráltak között lesz több magyar férfi is.

máj. 22. 20:33
 9/22 A kérdező kommentje:

Lehet regisztrálok, nem tudom. Az eddigi ismerőseim Birmingham környékén élnek. Előtte ott laktam. Az ilyen szánalmas megjegyzéseket amik a szégyentelen jellemedből fakadnak mivel nem foglalkozik veled senki kutyája sem, kérlek tartsd magadband :D.

Egy repjegy nem olyan drága, hogy ne kelljen magammal játszani. Viszont nem szeretnék hazajárni olyan sokszor. Itt szeretnék úgy szocializálódni, hogy minél kevesebbszer menjek haza. Tudom, hogy az ilyen selejtekkel mint te a kutya nem áll szóba, de szerencsére nem ugyanazokkal az esélyekkel indulunk. Puszillak.

máj. 22. 20:38
 10/22 anonim válasza:
London mellett lakom enis, de en mar 40 multam
máj. 23. 06:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!