Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 32 eves no vagyok,es nincsenek...

32 eves no vagyok,es nincsenek barátaim.Fodraszkent dolgozom,a párom vállalkozó, jól élünk de kifejezetten barataink nincsenek. Gyerekünk nincs Van igaz baratsag a kornyezetetekben? Velünk mi lehet a baj? Párom 37 eves es nagyon jóképű amúgy

Figyelt kérdés

máj. 22. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:

Mi lehet a baj? Mi történt osztálytársaiddal, szomszédaiddal. Köröddel, ahol mászkáltál, pl. koncert. Mivel gyerek nincs, akinek lennének óvodatársai, haver szülők sincsenek.


Rosszul választottál...

máj. 22. 22:19
 2/13 anonim válasza:
Próbáljatok meg fokozatosan, óvatosan nyílni a munkatársak, vagy kliensek felé. Amit mondtak előttem, az is lehet, hogy ha lesz gyereketek, akkor is tudtok ismerkedni más szülőkkel, pl. amikor iskolás lesz a gyerek (de persze ne csak erre alapozva vállaljatok)
máj. 22. 22:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem.nem a tipikus Amerika álom volt a gyerekkorom enyhén szólva..köszönöm 2 es
máj. 22. 22:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt az osztalytarsak szomszedok koncertek miatt írtam ..
máj. 22. 22:58
 5/13 anonim válasza:

Nekem 1 általános iskola és két gimis barátnőm maradt meg. Plusz az évek során hozzánk csapódott egyikünk fiatalabb kolléganője, így vagyunk öten barátok. Férjeink és gyerekeink is jóban vannak, sokszor csinálunk közös programokat, így húsz év után is.


Munkahelyen is vannak barátaink, akikkel járunk túrázni, színházba és egyéb programokra.

máj. 22. 23:19
 6/13 anonim válasza:

hogy függ össze a kettő? nem csak amerikai álomban járnak iskolába a gyerekek... még a cigány is jár, ha nem lóg

de ha lóg, akkor meg te tehetsz arról,hogy nem amerikai álom lett

máj. 22. 23:26
 7/13 anonim válasza:
járjatok el helyekre közösen
máj. 22. 23:41
 8/13 anonim válasza:
Merre laktok? Itt nekem sincsenek már barátaim, egy volt, de miután kapcsolata lett tesz rám magasról.
máj. 23. 00:10
 9/13 play1962 válasza:
Szerinted lehet olyan, hogy virtuális barátság?
máj. 23. 06:08
 10/13 anonim válasza:

Ha budapestiek vagytok - és nincs felső korhatár - akár én is jelentkeznék!


(Amúgy is igyekeznem kell vissza a munkaerőpiacra 18 éves részben kényszerű, részben önként választott idősgondozás után.)


Jó, ha tudomást szerzek a mai világ munkavállalási lehetőségeiről a fiatalabb korosztályon keresztül.


50N

máj. 23. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!