Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok számára "kamu barát"...

Lányok számára "kamu barát" szerepet vállalok!?

Figyelt kérdés

Unod már, hogy a muter mindig azzal csesztet, hogy mikor lesz már barátod? A barátnőid (akik már kapcsolatban vannak!) mindig azzal nyaggatnak, hogy kezdeményezz te? Nincs kivel mutatkoznod családi eseményeken, ezért ott ülsz magányosan, bambán, egy barátról álmodva? Akkor most itt a lehetőség!


Jómagam egy jóképűnek mondható, barna hajú és szemű, laza öltözködési stílusú 25 éves srác vagyok, 174 cm és kb. 60 kiló színtiszta izom! (Na jó, az utóbbi talán kicsit túlzás.) Több éven át szerep-játékoztam online, ezért szinte bármilyen szerepet el tudok játszani!


Ehhez nincs más teendőd, mint felkeresni engem privátban és megbeszélhetjük, hogy milyen eseményre szeretnél magadnak barátot, hogy végre ne te legyél az aki kilóg a sorból és szingliként jár el mindenhová! Esküvő, mozi, baráti összejövetel, stb! Egyetlen kikötés, hogy táncolni azt senki kedvéért nem fogok!


Együttes erővel kitalálhatjuk az összejövetelünk körülményeit, amit természetesen megjegyzünk, hogy ne derüljön ki a turpisság! Ha szeretnéd online is irkálok neked néha, hogy úgy tűnjön mintha tényleg együtt lennénk!


És mindezért (hatalmas akció!) csak az utazási költséget kell kifizetned (busz, vonat)! Minden mást állok én, tehát ruhák, fodrász, parfüm, stb, és természetesen ott a helyszínen én fizetnék, ahogy egy igazi barát tenné! (Természetesen ésszerű körülmények között, pl. Tunéziába nem fogok elutazni veled és fizetni mindent.)


Hallgattassuk el végre a szüleid, jelentkezz ma!


2020. máj. 13. 13:56
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
A hirdetés még mindig tilos az oldalon!
2020. máj. 13. 14:03
 2/36 anonim válasza:

“Egyetlen kikötés, hogy táncolni azt senki kedvéért nem fogok!“


A fenébe, pedig majdnem megvettél, ha nem lett volna ez a mondat...:(


Azt elárulod, mi ebben számodra a haszon? Unaloműző? Vagy valami “turpisság”?:)

2020. máj. 13. 14:05
 3/36 anonim válasza:
Pedig nekem pont egy táncoslábú kakasra lett volna szükségem, de akkor ez így felejtős :(
2020. máj. 13. 14:06
 4/36 anonim válasza:

Engem lehet, hogy érdekelne, de előbb pár kérdés:

Tunézia biztonságos kormányzóságai is kizárva?

Jégtánc vagy csoportos utcai tánc sem oké?

Van kecskeszőr allergiád?

2020. máj. 13. 14:33
 5/36 anonim válasza:
Akar egy top shop reklamban :D ma csak az a kerdes hogy lehet e itt hirdetni 🤔🤔🤔
2020. máj. 13. 14:47
 6/36 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag minden társkeresési felhívás egy hirdetés, ahol az ember saját magát próbálja eladni. Ez sem különbözik attól túlságosan.


Unaloműzés is és új emberek megismerése is, mostanában nagyon elkapott a magány a járványhelyzet miatt. A hobbijaim is inkább passzívak és egyedül végzendők, ezért egy kis szocializálódás és mozgás biztos jót tenne. Szerep játszani pedig mindig is szerettem. Röviden és tömören, "fun." :)


Tunézia max akkor jöhet szóba, ha már párszor igénybe vettél és megbízhatok benned, valamint ha fizeted a saját részed.


Táncra esetleg egy üveg kék Hubertus elfogyasztása után vagyok kapható. Az a kedvencem. A jégtáncot azt se tudom mi.


Állatkertbe vagy más állatokkal kapcsolatos tevékenységhez szívesen elkísérlek, de testi kontaktust a simogatáson kívül nem létesítek velük, ha erre akartál kilyukadni. Kecskeszőrre tudtommal nincs allergiám.

2020. máj. 13. 18:03
 7/36 anonim válasza:
Istenem,de megnevetettél ha kicsit idősebb lennék még lehet,hogy írnék is. Nem ártana egy unaloműző
2020. máj. 13. 19:01
 8/36 Barackoshányás válasza:
Jó arc vagy :D
2020. máj. 13. 19:35
 9/36 A kérdező kommentje:

#7: Miért, mennyi vagy? Fogadjunk mindjárt kiderül, hogy ilyen 18, de túl fiatalnak hiszi magát. :D


#8: Köszönöm. :D

2020. máj. 13. 20:21
 10/36 anonim válasza:

Végre egy kreatív srác! Rólad kellene példát venni itt sokaknak!

Amúgy én is pali vagyok, csak kinyílvánítottam az elismerésemet. 😃

2020. máj. 13. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!