Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak, hogy hamar...

Mit csinaljak, hogy hamar megkedveljenek?

Figyelt kérdés

Baratom haverjanak lesz a szulinapja par het mulva es kibereltunk egy hazat 2 ejszakara, hogy tudjunk bulizni.

Kb 15-en leszunk es en a baratomon kivul senkit se ismerek, ok viszont mar eleg regota ismerik egymast. Van 2-4 ember akik csak nehanyszor talalkoztak, en viszont csak 1x talalkoztam kb 3 emberrel es ennyi, akkor is csak par szot valtottunk.

Nagyon felek, hogy nem fogok tudni normalisan beszelgetni senkivel a baratomon kivul, mert hat nyilvan mindenki annak keresi a tarsasagat akit ismer, bir, nem pedig annak akit nem ismer..

Es igy viszont eleg kellemetlen lenne az a 3 nap

Adnatok par tanacsot, hogy mit csinaljak, hogy megkedveljenek vagy keressek a tarsasagomat, ne legyek annyira kivulallo?



2020. máj. 13. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha a barátod haverjai, akkor biztosan hasonló emberek, mint a barátod. Ezek a barátkozós dolgok spontán történnek, nem lehet előre készülni, a helyzet adja. Legyél érdeklődő, hallgasd meg a másikakat, kezdeményezz. Ha a háttérbe szorulva szürcsölöd a sörödet, kutyát nem fogsz érdekelni sajnos, ez ilyen.
2020. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megdumálnám a párommal, hogy praktikusabb, ha én ebből kimaradok. Belátható ez mindkét oldalról, én felköszöntöm valamelyik előző este, ő pedig 3 napig bulizhat szabadon, és nekem sem kell feszengenem mások előtt.

Vagy ha ragaszkodsz hozzá, hogy elmenj, akkor szerintem ne stresszelj ezen, az első este úgyis isztok gondolom, az oldja a feszültséget, a második nap reggelén meg úgy lesztek egymással másnaposan, mintha ezer éve fájna a fejetek....mármint hogy ismernétek egymást.

2020. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól értem, lány vagy. Elég, ha egy dögös ruhát felhúzol, ápolt vagy és kedvesen viselkedsz mindenkivel. Túlzásokba persze nem kell esni! Nem kell divatmodellnek kinézni, és nem mindenkinek a játszópajtásod. A többi magától megy.


Ökölszabály 1: Az elején csak minden harmadik megjegyzésedet mondd ki.

Ökölszabály 2: Ha egy apró segítséget kérsz egy "idegentől", és nem félsz bemutatkozni, akkor könnyen beindul a beszélgetés

(pl.: Szia, láttál valahol chipset? Köszi, téged hogy is hívnak? Ja, már emlékszem, én xyz vagyok.).


Ha valaki bunkó veled, akkor is normális hangnemben rázd le. Ha nem hagy békén, a barátod tud segíteni elhessegetni, vagy más emberek, akiket megismertél menet közben. Fontos bulinak tűnik. Győződj meg róla, hogy nem te leszel az egyetlen lány. Ha igen, akkor hagyni kell a srácokat magukban bulizni. Ha nem, vétek lenne kimaradni belőle.

2020. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mesélt már rólad nekik, így fognak érdeklődni irántad majd. Azon kívül egyetertek az előzővel, apró kérdések és már beindul egy beszélgetés
2020. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!