Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, valakinek lenne kedve...

Lányok, valakinek lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Akár barátkozás, akár komolyabb ismerkedés céljából, egyedül perverzkedésre nem vagyok vevő.

23 éves fiú vagyok, kedves, vidám, barátságos. Ha valakinek nyomja valami a szívét és csak arról szeretne beszélgetni ő is írhat nyugodtan.

Tényleg nem feltétlen kapcsolat céllal lehet írni, hanem csak úgy beszélgetni, barátkozni.


2020. máj. 14. 18:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek
2020. máj. 14. 18:57
 2/14 anonim válasza:
kamugép...
2020. máj. 14. 19:02
 3/14 anonim válasza:
Kis álszent.
2020. máj. 14. 19:07
 4/14 A kérdező kommentje:

Ebben mi a kamu meg az álszent?

Ha jobban belementem volna a dologba és írtam volna ide egy sor ömlengést magamról akkor még jogos is lehetne. De így?

Meg amúgy is mi értelme lenne hazudni? Ha pl kiírom hogy nem vagyok vevő perverzségre majd ennek kapcsán ír egy lány, majd perverzkedni kezdenék akkor koptat. Mégis mit nyernék pl ezzel is??

Szoktatok gondolkozni is vagy csak mocskolódni jártok ide?

2020. máj. 14. 19:11
 5/14 anonim válasza:

Nem menő ám eljátszani a kedves fiút, aki mindenkinek a baját meghallgatja csak azért hátha összejön valami.

Ha csak beszélgetni akarnál akkor nem csak lányokhoz szólna a kérdés.

2020. máj. 14. 19:51
 6/14 A kérdező kommentje:

Már nem azért de nem ismersz. Akkor miért mondasz ilyeneket?

Sok emberre rá írtam már itt, hogy szívesen meghallgatom, beszélgettünk egy kicsit aztán jobban lett és kész.

Szóval nem kell játszani a kedvest ha az vagyok.

Ha névvel lenne kiírva a kérdést lehet sokaknak ismerős lenne a nevem, mert tényleg sokakra írkálok rá egy egy "boldog nő napot", "boldog valentin napot" vagy bármi mással amiért szomizik valaki. Vagy random szomi embereknek küldök cuki állatos videót, vagy állatos képet vagy bármit.

De hiába teszek én itt akármi jót, hiába csalok sok ember arcára mosolyt ha mindíg vannak barmok akik csak kötekedni járnak ide, meg mocskolódni.

Ha neked fáj az, hogy a lányokat szólítottam meg akkor miért nem tekertél tovább??

Amúgy azt inkább azért, mert nem ismerek lányokat. Az összes csoporttársam fiú, az összes barátom, haverom fiú. Kell a lányok társasága, velük másabb beszélni.

2020. máj. 14. 20:51
 7/14 anonim válasza:
Milyen témában beszélgetni? mi az érdeklődési köröd?
2020. máj. 14. 21:42
 8/14 anonim válasza:
Beszélhetünk
2020. máj. 14. 21:45
 9/14 anonim válasza:
Ja most látom nem akarsz perverzkedni. Akkor megse
2020. máj. 14. 21:45
 10/14 anonim válasza:

Ne haragudj(atok), hogy ide irok.. Emiatt nem szeretnék egy új kérdést kiírni.

Szóval ha bármelyik lány szeretne értelmesen beszélgetni, bármiről, az nyugodtan írhat nekem is. :)

26F

2020. máj. 14. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!