Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki, aki fiatal pszichológu...

Valaki, aki fiatal pszichológuslány (hallgató) lenne kedve beszélgetni Hová járnak az ilyen lányok bulizni? Hol lehetne ilyen lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyen lányok, nagyon nyitottak, intelligensek.. Kíváncsi vagyok a világukra.

2015. máj. 30. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én még csak 11.-es vagyok, de terveim szerint gimi után pszichológushallgató leszek. :)

Nos, én ritkán járok szórakozóhelyre, mert annyira nem szeretem az ilyen helyeket, a koncerteket sokkal jobban szeretem. Egyébként, bár ez nem bulizás, én inkább a moziba, kávézóba (inkább teázóba, mert ritkán kávézom) járó típus vagyok. Szóval a kérdésedre igazi választ nem igazán tudtam adni. :D

2015. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia. ha azt sem tudod, hol találkozhatnál ilyen lánnyal, akkor mégis honnan tudod, hogy milyenek?
2015. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es: azért, mert megismerkedtem egy ilyen lánnyal, és beleszerettem. Teljesen rákattantam, érzéki, kedves, intelligens, de nem lehet köztünk semmi, mivel terápiás kapcsolatban vagyunk.. Azóta ezt a típust keresem. Ilyen lányt keresek.
2015. máj. 30. 22:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaj csak valaki nem belezúgott a pszichológusába?

juuuujjj

2015. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk egyetemi pszichológus bulin, gólyabálon (gólyabálnak nevezett bulin egy szórakozóhelyen).

Beszélgetni meg a könyvtárban, bekészülsz a megfelelő sorra és várod, hogy valaki onnan vigyen könyvet. :)

2015. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös: pszichológus buli, van ilyen? Ilyenről még esküszöm nem hallottam.. :DD Ha jól tudom bölcsész buli van..
2015. máj. 30. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:

van a pszinapszis is, ott hemzsegnek a pszichológuslányok.

meg van pszichológushallgatóknak gólyabál szerintem, legalábbis régen volt.

az mondjuk gáz, ha beleszerettél a pszichológusodba.

én is járok, de direkt vigyázok, meg tudom, hogy ez amúgy elég könnyen megy, mert valaki rád figyel, stb.

de ne felejtsd el, hogy pénzért csinálja.

2015. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es: lazán veszi, már mondtam neki, erre mesélte, hogy nem újdonság, kb. minden második betege beleszeret, folyamatosan kapja az ajánlatokat.. Az a szakmája, hogy rád figyel, ez már alapba bejön, és úgy csepegteti az információkat, hogy egyre közelebb érzed magad hozzá.. Magas az érzelmi intelligenciája, játszik velem. A legjobb, hogy nem pénzért csinálja, hanem államiban, így még csak személyes érdekeltsége sincs.
2015. máj. 31. 00:02
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

az viszont gáz, ha játszik veled.

az is szerintem szakmaiatlan, hogy elmondja, hogy más betegeivel is előfordul.

az én pszichológusomnál látom, hogy erre tökre ügyel, hogy ilyen ne történhessen meg.

szerintem a tiednél valami nem okés, ha élvezi, hogy a páciensei érzelmeivel játszik.

2015. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es: nekem tetszik, hogy tök őszinte velem. Így tudunk egymással beszélgetni, ami a terápia alapja.. Egy ember akivel lehet beszélgetni. A játszik velem azt ne úgy képzeld, hogy az rossz indulatból "játszik", hanem mindig úgy alakítja a beszélgetést, hogy vigye előre.. Ehhez nagy fokú szakmai felkészülés és intelligencia kell. A te pszichológusod biztos más típus.
2015. máj. 31. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!