Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lennél az útitársam?

Lennél az útitársam?

Figyelt kérdés

Akár egész évben is,mivel rengeteg a szabadidőm.Lakóautóval rendelkezem,tehát lehet,be-külföld egyaránt /kemping/.Lehet más formában is

repülő szálloda stb. Csak hölgyet keresek nem baj ha van cca. kamasz lánya,mivel nekem van egy kamasz kisfiam 14 éves./Én egy idősebb apuka vagyok a kisfiam nincs mindig velem.Tehát lehet kettesben lehet gyerekekkel is.Részletek megbeszélés tárgya.Nincs semmi kötelezettség---nagyon szeretek utazni .Költség kímélés és nem jó egyedül.Ha kapok fényképet megköszönöm email:gabortorok3@gmail.com



2020. máj. 20. 18:21
 1/8 anonim válasza:
Te most dupla randit szervezel magadnak meg a fiadnak?
2020. máj. 20. 19:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reagálásod---igazad lehetne-de nem erről van szó a Kisfiam erre nem szorul,ez csak az én ötletem mivel szerintem így mindenkinek nagyobb élményt jelentene---Ő még csak 14 éves max. barátkozásról szólna---köszönöm a megértésed--további kellemes estét.
2020. máj. 20. 19:27
 3/8 anonim válasza:

Jézusom:)

kb. 3 percet röhögtem a jérdéseden....

Ha utitársat nem is, de kaptál egy hálás embert, akinek szebbé tetted a napját.

2020. máj. 20. 19:46
 4/8 anonim válasza:
Facebook csoportba nagyobb az esély. Itt elégé gyanúsan hangzik emiatt én is jót nevettem rajta😅
2020. máj. 20. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy örömet szereztem...
2020. máj. 20. 20:26
 6/8 anonim válasza:

Szerintem meg nem gáz a kérdező, ne bántsátok.

Kultúrált, normális kérdést írt.


Nyilván nőként nem pattannék ismeretlenül egy idegen férfival utazgatni, de lehet ismerkedni, barátkozni, elsőre helybeli kis kirándulásra menni vagy ilyesmi, hogy meglegyen a bizalom.


Sokkal értelmesebb így, egy közös èrdeklődès, hobbi mentén próbálkozni, mint pl a 44F elhíresült gáz, alázós csajozós szövegei.


Kár, hogy csak kisfiam van és szabadidőm se sok. :D

2020. máj. 20. 20:57
 7/8 anonim válasza:
4-es vagyok én amúgy nem akartam ezzel megbántani,mert tényleg aranyos ötlet csak ezért írtam facebookot is ott, több adat fent van lehet előtte beszélgetni esetleg találkozni. Vagy ahogy te is mondtad egy kisebb kirándulast előtte összehozni.
2020. máj. 20. 21:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én is úgy gondoltam,hogy előtte beszélgetés levelezés ,találkozás egy egy nap eltöltése ,kisebb kirándulás stb. Nyilván nem egyből a közepébe! Jól esett a "védelem" szép napot -jó egészséget.
2020. máj. 21. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!