Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megbízhatok az útitársamban,...

Megbízhatok az útitársamban, vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés

Külföldre utaznák hoszabb időre a repülőjegyet is megvettem oda vissza egy utitárssal( nő ) nem vagyunk egy korosztály,de Ő felvette a kapcsolatot egy másik ( korosztálya beli pasas ) emberrel,aki utazna majdnem ugyanoda és talákozott is vele.


Nekem azt mondja csak azért találkozott vele,hogy megtudjon információkat, milyen egy ilyen út,mert az illető már volt sokszor ott,de mikor megkérdeztem milyen infokat tudott meg,azt mondta nem lényeges.

Ez nekem nagyon furcsa.


Nem nagyon szeretnék a 2 szék közé esni.


Az akivel felvette a kapcsolatot egy pár héttel később megy majdbem ugyanoda,mint mi,de akkor már elvileg tovább mennénk.


Hogy lehetne megkérdezni egész finoman,úgy, hogy az igazat mondja,hogy mit tervez a másik útitárssal kapcsolatosan ?


2019. nov. 23. 01:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az elején,még a repjegy előtt sokkal szívélyesebb volt felajánlotta, hogy ne vigyünk 2 csomagot,hanem egyet,hogy ne kerüljön sokba a csomagfeladás,de most már kezdtek megváltozni a dolgok több mindenben,pld kikötötte,higy külön csomag legyen inkább mégiscsak. Ez is fura.
2019. nov. 23. 01:14
 2/13 A kérdező kommentje:
Valahogy meg akarom mondani neki,hogy felejtse el azt,hogy bekeveri a dolgokat és utólag megváltoztatja az egész dolgot,csak úgy akarom,hogy ne.sértődjön meg.
2019. nov. 23. 02:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet leszbikus és megerőszakol.
2019. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Elég összevissza szöveg, amit írsz!

Eleve minek kell "utitárs", föleg miért kellene két idegennek egy csomagba tenni a cuccait?

Menj egyedül, utitárs nélkül és nincs probléma!

2019. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Mitől félsz tulajdonképpen? Hogy otthagy valahol és te nem tudsz majd egyedül intézni akármit is, szórakozni, hazajönni, vagy mi?

Milyen jellegű az utazás? Túristaút, üzleti út? Miért utaztok egyáltalán együtt? Csak az utazás miatt ismerkedtetek össze, vagy korábbról is ismerted az utitársad?

Valóban össze-vissza írsz, ahogy az előző mondja. Kissé nehéz értelmezni, kihámozni a valódi problémát.

2019. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg beszélj vele nyítlan.


Mond el, hogy neked mi fontos ebben a "partnerségben", hogy miért is kell neked valaki erre az útra. Ès mond el, hogy szeretnéd tudni, hogy hogyan érez ö, mi az amit ö gondol, mert te úgy érzed, hogy ö elég bizonytalan ebben a kérdésben, és te nem akarsz p´roul járni.


Szerintem játszál nyílt kártyákkal.

2019. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nos, én semmiképpen nem utaznék úgy, hogy közös csomagom legyen valakivel. Mi van akkor, ha a bőröndbe/táskába olyan valamit csomagol, ami illegális? (akár csak több doboz cigi, élelmiszer olyan országba, ahová nem lehet bevinni, stb. - komolyabb dolgokról már nem is beszélek)

Ilyen esetben hogy fogod bebizonyítani, hogy nem a Tiéd, hanem az övé?

2019. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Meg mi az, hogy nem szeretnél a 2 szék közül a földre esni? Fel akarod szedni az utitársadat? :D

Ha az a másik ember később megy, akkor miért probléma, hogy vele is beszélt?

2019. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel az utazás rovatba tettem a kérdésem gondoltam olyanok válaszolnak, akik már utaztak,de nem. Egyrészt a szoba megosztás miatt ha egyedül mennék dupláját kell fizetnem,másrészt nem szeretnék egyedül menni főként hosszabb időre.
2019. nov. 23. 10:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

@9 Ezért teremtette a Jóisten a hosteleket.

Amúgy az egyedül utazás teljesen oké opció, volt hogy Indonéziában 2 hónapig még ideiglenes útitársam is alig volt 1-1 napra. Soha nem töltődtem fel jobban.

2019. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!