Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szívesen ismerkednétek egy 19...

Szívesen ismerkednétek egy 19 éves, erősen introvertált, szorongással küzdő lánnyal, aki ráadásul a korához képest nagyon önállótlan is vagy ezek a tulajdonságok teljes mértékben elrettentőek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 00:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Ilyen lányt keresek
2020. máj. 21. 07:10
 12/21 A kérdező kommentje:

Akkor reagálnék egy-két kommentre:


Személyes véleményem szerint nem nézek ki jól és mivel eddig nem nagyon kaptam pozitív visszajelzéseket a családtagjaimon kívül, így valószínűleg reálisan ítélem meg magam. Öngyilkosságon soha nem gondolkodtam és soha nem ártottam magamnak, bár az tény, hogy vannak depressziós időszakaim, mostanában egyre gyakrabban, életunt és motiválatlan lettem. Azt hiszem egy darabig voltam pánikbeteg is, talán még mindig nem múlt el teljesen és kicsit hipochondernek tartom magam, de úgy gondolom, hogy én még a normális kategóriába tartozom, már amennyiben ezt kijelentheti magáról egy pszichés "beteg".

2020. máj. 21. 07:44
 13/21 anonim válasza:
A psziches betegek általában, csak olyanok, akik lelkileg gyengék és fáradtak. Egyébként ezek nem létező betegségek (magamon fedeztem fel, voltam én is pánikbeteg meg minden kutyatoke) és nem pszichológussal kéne kezelni, hanem aki a lelkekkel foglalkozik :) tudok rá neked mondani egy elég komoly embert rá, aki biztosan kisegít ezekből, de csak akkor ha hallgatsz is rá :)
2020. máj. 21. 09:31
 14/21 anonim válasza:
A kérdező kommentje után úgy tűnik nekem hogy nem kamu,troll emberrel van dolgunk.Szerintem van még pár korodbéli lány hasonló helyzetben,nem vagy ezzel egyedül.Több mint valószínű, hogy idővel és a megfelelő személy(ek) társaságában ez változni fog :) Mindenesetre érdemes vigyáznod az efféle helyeken, nem tudni ugyanis hogy egy-egy komment mögött ki is bújik meg valójában :) 21/F
2020. máj. 21. 10:18
 15/21 A kérdező kommentje:
#14: Köszönöm! Természetesen óvatos vagyok a netes ismerkedéssel. Mondjuk eddig még csak levelezőtársaim voltak, semmi komoly, de nekik is csak 1-2 hónap beszélgetés után árultam el például a teljes nevemet és vettük fel egymást Facebookon, nem 2 nap után. Nem is könnyű elnyerni a bizalmamat.
2020. máj. 21. 10:38
 16/21 anonim válasza:

Kérdező: figyi.. valahol MINDENKI pszichés beteg. Nincs ember akinek ne lenne valami kattanása, rigolyája, akármi.


Nyilván nem csak a két véglet létezik. az életuntságodon magadnak kell válztoztatni. Egy kicsit, közvetetten. Nyilván nem fog senki utánadrohanni és megmenteni, én sem mentem meg azt aki nem KÉRI hogy mentsem meg. De ha nyitottabb leszel az emberek felé kicsit, akkor az segíthet. Nem kell megbízni bennük. Csak ülj le beszélgetni, akár egy vadidegennel, a nevedet se kell tudnia. Beszélgettek, ennyi. Vagy megfogadod ha okosakat mond, vagy nem. semmi sem kötelező, nem kell rágörcsölni. Vagy csak egyszerűen menj ki sétálni ha süt a nap, és próbálj apróságokból kis energiát meríteni. nemtudom. barátkozz kutyákkal, néha jobb fejek mint az emberek. :)


Ezer minden segíthet,de ezt neked kell akarnod, a te hozzáállásodon múlik. :)

2020. máj. 21. 11:10
 17/21 anonim válasza:

A leírt tulajdonságok sokak számára, ha nem is kizáró ok, de hátrányos.


Én is elég introvertált vagyok.

Szerintem sokszor az emberek nem értik meg, mit is jelent, ha valaki zárkózott, visszahúzódóbb.

Volt olyan ,hogy leírtam az elején, nézd, ilyen vagyok stb, de megértem, ha neked ez nem fér bele. Ááá, dehogyis, neeem, tök jó lenne jobban megismerni.

Aztán mégis elég rossz vége lett.


Szerintem ne ezeket a negatív dolgokat nézd. Biztosra veszem, hogy van egy csomó dolog, amiben jó vagy, amihez van tehetséged.

Szóval, ne így állj hozzá, hogy ezek miatt biztosan nem érdekelnél senkit.


Én örülök, hogy ilyen vagyok, és bár néha elgondolkozom, hogy örülnék valakinek, jól elvagyok egyedül.


Remélem, sikerrel jársz!

2020. máj. 21. 11:26
 18/21 anonim válasza:
Hmm, engem is kíváncsivá tettél most, hogy vajon milyen lehetsz :)
2020. máj. 21. 19:31
 19/21 anonim válasza:

Nem tudom, hogy párkeresés vagy barátkozás céljából írtad-e ki a kérdést, de szívesen barátkozom, ha gondolod írhatsz.

22/L

2020. máj. 21. 19:36
 20/21 anonim válasza:
Én szívesen megismernélek. Ha szeretnéd írj nyugodtan.
2020. máj. 28. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!