Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Tetszenek nektek...

Lányok, nők. Tetszenek nektek egy ilyen, vékonyabb srác?

Figyelt kérdés

Tehát, vagyon én. 180 centis, 17 éves szenen alapuló élőlény, ellátva 60 kőkemény kilóval. Sokak szerint helyes vagyok, álltalában kompenzálom a testalkatom öltözködésemmel. (Bőrkabát, egyéd dzsekik, stb) Nem vagyok az átlagos puhány fiú, kiállok magamért, van önbizalmam. Viszont hiába ontom magamba a csirkemelet, edzek stb vastagabb nem leszek, vagy csak elrontok valamit.:D


A kérdés adott, és a mellékelt infómorzsa melett nektek speciel, mennyire lenne visszataszító egy soványabb fiú mint egy olyan akin látszódnak a súlyok? c:



2020. máj. 22. 03:46
A kérdező szavazást indított:
Nem, inkább izom és vastagság.
Persze, nem akadály.
30 szavazat
 1/5 anonim válasza:

Menj le konditerembe edzeni, nagyon vékony vagy

Arnold Schwarzenegger a testépités nagy lexikona cimű könyvet vedd meg, abban benne van hogy kell edzeni rendesen

Legalább 15-20 kilót kéne hiznod

2020. máj. 22. 05:28
 2/5 anonim válasza:
Inkább vékony legyél, mint elhízott.
2020. máj. 22. 11:28
 3/5 anonim válasza:
Egyél még valamit,igen sovány vagy,de a magasságod jó.
2020. máj. 22. 17:22
 4/5 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy nem vagy alacsony. Nekem mindig is a vékony alkat jött be, 40N vagyok, és ez tinikorom óta nem változott :). Vékony és magas :).
2020. máj. 23. 22:53
 5/5 anonim válasza:
A stílusod mindent kompenzál. :D
2020. jún. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!