Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az furcsa ha nekem vékonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa ha nekem vékonyabb srácként a ducibb/husisabb lányok tetszenek nagyon? 17/f

Figyelt kérdés
Úgy tudom ez fordítva nem igazán jellemző, eddig akikkel beszélgettem lányok (igaz ők nem tetszettek csak ismerősök vagyunk) eléggé leszólták, hogy én vékonyabb vagyok és a kocka has sem tetszett nekik meg ilyesmi. Rajtam azért izom is van, igaz nem olyan sok azért. Meg egyébként elég helyesnek tartanak :) És már egy ideje észrevettem, hogy milyen típusú lányokról szoktam ábrándozni de valahogy a való életben sosem jön össze a dolog, annyira nem is vagyok olyan nagyon kezdeményező/nyomulós típus, pedig nagyon szeretnék összejönni egy ilyen típusú lánnyal csak tudom, hogy nem épp én vagyok az esetük.
2017. ápr. 19. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok husibb lány nem jön össze vékonyabb fiúval, mert hogy az milyen, hogy nagyobbak a pasijuknál. De egyáltalán nem fura, sok ilyennel találkoztam és van olyan lány aki pont hogy örülne, ha olyan alkatúnak jönne be, mint amilyen te is vagy. Bátorságot pedig szedd össze és kezdeményezz, mert anélkül nehéz barátnőt találni. Nem könnyű egy esetben sem, mert mindenkinek más jön be, kockáztatás nélkül viszont nincsenek sikerek
2017. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy husis lánynak azért mondjuk meg az igazat nem igazán van önbizalma így hiheti azt is hogy szórakozol vele azért nem vesz komolyan. Lehet hogy az esetük vagy de nem fog hozzád például odamenni mert azt hiszi viccelsz. L/17
2017. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De most komolyan már miért szórakoznék vele? Van olyan aki ezzel szórakozik? Szerintem ez hülyeség. Én meg pont úgy látom, hogy egész egyszerűen nem tetszek neki eléggé és lekoptat. Eddig kétszer "próbálkoztam" és mindkétszer ez lett belőle azaz semmi. Pedig szerintem tényleg nem nézek ki rosszul, nem tudom mit rontok el.
2017. ápr. 19. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs túl nagy önbizalma a lanynak, ezért úgy gondolja, hogy csak szivatni akarod, esetleg később a haverokkal kiröhögni. Lehet, hogy van valamilyen rossz tapasztalata ilyen téren. Próbáld meg tudatosítani bennet, hogy te tényleg komolyan gondolnád ezt a dolgot.
2017. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy a pontosan milyen alkatra/ alakra gondolsz, de én nem tartozom a nagyon vékony lányok közé, és tetszett már vékonyabb tastalkatú fiú, akkor igazából bele sem gondoltam ebbe.

Szerintem ez személyiség függő is, lehet, hogy te eddig pont olyan lányokkal találkoztál, akiknek fontos volt, hogy ne legyen náluk vékonyabb a fiú. De saját magamon tapasztalva mondom, létezik olyan akit ez egyáltalán nem zavar. Szerintem ha valaki megkedvel, nem azon fog gondolkozni, hogy milyen a testalkatod, szóval hajrá! ;)


(16/L)

2017. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!