Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hölgyeim és Uraim? Van olyan...

Hölgyeim és Uraim? Van olyan zene, amiről egy ismerkedés jut eszetekbe?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy online vagy offline, éppen akkor szólt, vagy valamiért megmaradt bennetek.


Az az igazság, hogy kifogytam jó zenékből, kicsit frissíteni szeretném az SD kártyát.

Elsősorban pop, rock, funky, blues, electro swing, R'n'B, house, alter zenékre gondoltam. Jöhet könnyed nyári zene is, tropycal, chill műfaj is. Linkeltek? Köszi. 🙂


2020. jún. 11. 21:37
 2/7 anonim válasza:
thank u, next - Ariana Grande
2020. jún. 11. 21:47
 3/7 anonim válasza:

Ez nem "egy bizonyos" ismerkedéshez", hanem 'általában ismerkedéshez' kapcsolódik nálam. Ha ezt hallottam, tuti, hogy aznap legalábbis valami flört beütött. Nem a kedvenc számaim egyike volt , mégis "pasizós" zene lett emiatt. Így ér nevezni?:)


[link]

2020. jún. 11. 22:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ér, hanem csermely. 😂 Of course, mekkora muzsika ez is. Igazi családalapítós. Köszi mindenkinek. 🙂
2020. jún. 11. 22:09
 5/7 anonim válasza:

Grayson chance-Black on Black

Ez kpop,de Super Junior Black suit

Nem jutt eszembe hirtelen ki énekelte.Sunkissed face,az egész dalnak olyan szerelmes feelingje van.(Csak írd oda,hogy lyrics,ha nem találod belinkelem.)Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2020. jún. 12. 02:32
 6/7 anonim válasza:
2020. jún. 12. 07:57
 7/7 anonim válasza:

Kedvenc chill trap zeném

Nagyon sok jó emlék fűzödik ehhez a dalhoz, meg magához az előadóhoz is :)

https://www.youtube.com/watch?v=gxE4ngu78Ro

2020. jún. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!