Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy szolid, csendes fiú...

Egy szolid, csendes fiú kellhet egy lánynak?

Figyelt kérdés

Sokáig azt gondoltam hogy majd fogok barátnőt találni, de ahogy komolyabban elkeztem ismerkedni neten rájöttem hogy nem találok senkit. Élőben meg nincs hozzá bátorságom sajnos:/

Nem volt eddig barátnőm, de szerintem jó barát lennék, mert szerintem megbízható, és megértő vagyok. Ismerek néhány nőt és tudom hogy mi a gondjuk a férfival akivel vannak. És én olyan "hibákat" nem követnék el valószínüleg.

24 éves vagyok, és a korombeli lányok általában nem az ilyen fiúkat keresik. Pedig nem egyedül akarok élni, szeretnék családot pár év múlva, de ki tudja hogy találok e hozzá társat, én nagyon azt érzem hogy nem...


2020. jún. 20. 20:39
 1/3 anonim válasza:

Nekem speciel mindig az ilyen férfiak, fiúk tetszettek.

A legelső barátom mikor ebből a "stílusból" kitört és egy nagyszájú, beképzelt, magát hihetetlen menőnek és felsőbbrendűnek képzelő ember lett belőle, kiszerettem belőle. Kifordult magából. Most már visszatalált, ahogy hallom, látom, de tinédzserként gondolom lázadt és nekem az már sok volt.

Akik utána voltak komolyabb vagy kevésbé komolyabb kaliberű kapcsolataim, vagy érdeklődéseim, mind olyanok voltak, és a mostani párom is ilyen. Nekem sosem jöttek be az nagy hangú, mindenki kedvence típusok.

Biztosan találni fogsz valakit, sok csendes lány van, de ha a férfi nem mer kezdeményezni, az azért kiábrándító lehet.. csak egy kis kezdőlöket kell, és magabiztosság (vagy legalábbis hogy azt mutasd, magabiztos vagy), onnantól már majd alakul. De ezért van ott a rengeteg társkereső app, bár szerintem facebookos csoportok lehet könnyebbek ilyen téren, mert egy adott érdeklődési körről szólnak, ami alapján már el tudtok indulni, és ha nem jut tovább 2 mondatváltásnál az egész, akkor sem kellemetlen, ha meg igen, akkor átmehet face-to-face műfajba az egész, és már valamennyire "ismered", így talán könnyebb is picit.

Egyébként mindig akkor jön valaki, mikor nem számítasz rá abszolút, és olyan helyen, helyzetben, amiről nem is gondolnád.

:))

2020. jún. 20. 20:52
 2/3 anonim válasza:
Amikor eljön az az idő, hogy férjet válasszanak, mind olyanra vágyik, aki szolid, csendes, de azért legyen férfias!
2020. jún. 20. 20:53
 3/3 anonim válasza:
Nekem kellett...de egy másik csajjal elkezdett ismerkedni, a hátam mögött, amikor már 5 éve együtt voltunk,mert szerinte unalmas vagyok. A szolid pasik is elkövetik a hibákat.
2020. jún. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!