Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek volt már olyan,hogy...

Veletek volt már olyan,hogy felveszitek egy bizonyos karakter személyét?

Figyelt kérdés
Én egy nyugodt,csendes srác vagyok, de van mikor megtetszik egy karakter egy filmből/sorozatból és felveszem a karakter személyét. PL Mint már írtam, hogy nyugodt és csendes vagyok, de ha megtetszik egy agresszív, szókimondó karakter akkor, akaratlanul én is úgy beszélek másokkal és hirtelen felkapom a vizet szinte mindenen. Mi ez nálam? Nálatok is előfordul? vagy csak az én baromságom?

2020. jún. 6. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Regebben volt velem hasonló
2020. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2# És nem tudod , hogy ennek mi lehet az oka?
2020. jún. 6. 14:39
 4/16 anonim ***** válasza:
En szeretek abrandozni, fantazialni sok mindenről, szerintem ez
2020. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4# De ez nálam akaratlanul megy , tehát nem úgy , hogy na jólvan akkor ez a karakter megtetszett és akkor viselkedjünk úgy. Nem direkt csinálnom :D
2020. jún. 6. 15:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Anyám mondta, hogy óvodás koromban mindig úgy viselkedtem, mint a rajzfilmfigura abból a meséből, amit épp néztem :D
2020. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣
2020. jún. 6. 15:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudom mirol beszelsz, en se direkt csináltam 😃
2020. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy gyereknél előfordulhat, de felnőttnél kissé furcsa.Még nem találtad meg az egyéniségedet, vagy nem vagy megelégedve vele.
2020. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Velem is mindig ez van

Talán azért van ez mert tetszik a stílusa az adott karakternek és szeretnél olyan lenni mint ő

Mellesleg ha valakivel gyakran találkozol egy idő után átveszed a stílusát így van ez a sorozatokkal is , ott is gyakran találkozol a karakterekkel és akaratlanul át veszed a stílusát

Szerintem nincs ezzel gond

Én is lemásoltam a kedvenc sorozatomból a kedvenc karakteremet aki szinten szókimondó és vad és most sokkal jobban élvezem az életet 😄😊

2020. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!