Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt buszsofőrök, akik...

Vannak itt buszsofőrök, akik szívesen ismerkednének, beszélnének velem? 20/L Pesti vagyok

Figyelt kérdés
Lehet nő és férfi is, szimplán csak ismerkedni akarok. :)

2020. júl. 3. 01:37
 1/4 anonim válasza:
Miért pont buszsofőrök?
2020. júl. 3. 01:52
 2/4 anonim válasza:

Én sofőr vagyok, de nem buszsofőr,ez gond?

Én tennék egy próbát ha benne vagy? aztán ha csak barátok leszünk az sem baj,esetleg ide oda el is vihetlek ha van idő akkor szét is tudunk nézni vannak érdekes és szép helyek is még talán a tenger is szóba jöhet de azért az már erős fejtörés okoz az irányítómnak,szállás ingyenes 😁 csak kaja kell és vagy költőpénz 😀 na meg persze egy kis idő pihenőnap, de istenem hétvégét úgy lehet alakítani a dolgokat csak akkor hétköznap egy kicsit bele kell húzni bár nem mindig,én dolgozom te pedig hétköznap világot látsz majd ha van idő akkor együtt be is járjuk arrafelé a dolgokat stb..

Hétvége pedig szabad azt csinálunk amit akarunk,szimplán olyan is lehet hogy hétfőn el indulunk és megyünk ide-oda ahová küldenek majd hétvégén ahova sodor a víz vagy hogy is mondják ez? 🤔

Aztán majd meg oldjuk hogy valami jó hely legyen,mondjuk itt semmi garancia de általában sikerülnek a dolgok.

Vírustól pedig nem kell félni,mi fiatalok erősek vagyunka.

22F vagyok, ha gondolod írj aztán majd lesz ami lesz,ha már jól érzi magát az ember az is jó.

2020. júl. 3. 02:55
 3/4 anonim válasza:

Ingyen akarsz buszozni fogadjunk

Mondjuk ezek mellett a buszjegyárak meg bérletárak mellett nem is csoda

2020. júl. 3. 06:51
 4/4 anonim válasza:
Elég alacsony a tarifád, biztos kapós leszel.
2020. júl. 3. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!