Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Random kérdés sportos uraknak....

Random kérdés sportos uraknak. Érdekel?

Figyelt kérdés

Mennyire jönnek be az ilyen nem extra, de vékony lányok? Kis husi itt-ott, pont a jó helyeken.Sportra (viszonylag) nyitott vagyok, de eléggé lusta,viszont van egy ideálom,egy vágyálmom és jó lenne, ha valóra válna.

Szerintem elég jó a humorom egyébként, és smink nagyon jól áll. Sokmindenre nyitott vagyok.

19/L



#randi #pasi #sport #Slim thicc
2020. júl. 4. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nekem bejön.
2020. júl. 4. 22:36
 2/26 anonim válasza:
Nekem a sport teszi ki az eletem nagy reszet, igy ha en sportos vagyok, elvarom a lanytol is, hogy ne malacka legyen, viszont ha sport nelkul is vekony tud maradni, nem erdekel, hogy nincs minden nap lent a teremben :) f24
2020. júl. 4. 22:37
 3/26 anonim válasza:
Figyelemre méltó.
2020. júl. 4. 22:38
 4/26 anonim válasza:

Ha szívesen sportolna velem, akkor kb mindegy csak elhízott ne legyen.

24F

2020. júl. 4. 22:38
 5/26 anonim válasza:
Van egy almod, de lusta vagy tenni erte, ertem. A sportos fiuk tobbsege (ahogy en is), elvarjak a sportos baratnot. Miert? Ha en megtudom tenni, hogy odafigyelek magamra akkor a partneremtol is jogosan varom el szerintem. Ha en jol nezek ki akkor igenyt tartok egy hasonlo kaliberu lanyra. :)
2020. júl. 4. 23:11
 6/26 anonim válasza:
Őszintén. Jó dolog a sport, el is várom, hogy jól nézzen ki a párom, de amint a "smink is jól all" hez értem, elég is volt.
2020. júl. 4. 23:12
 7/26 anonim válasza:
#6 Teljesen egyetértek."...és smink nagyon jól áll.":D
2020. júl. 4. 23:25
 8/26 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy jól áll. Lételemem:))
2020. júl. 4. 23:31
 9/26 anonim válasza:
Mi a kérdés, Kedvesem? Sportolnál velem? Ágyban űzött sport is játszik? 😉
2020. júl. 5. 00:24
 10/26 A kérdező kommentje:

#5-6-8 (most vettem észre👀) Osztom, de gondoltam simán megér egy próbát..és #5 telibe találtad, hogy lusta vagyok🙋🏽 a nagyon nagyon szomorú igazság az ez, és ettől fogva nagyon nagyon nehéz nekiállnom, és ezért csinálok jógát. Please appreciate that fact.. De simán veszem az építő kritikát^^

..és a smink akkor is jól áll🤡

2020. júl. 5. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!