Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb, sportos, intelligens...

Idősebb, sportos, intelligens férfi merre találhat fiatalabb lányt?

Figyelt kérdés
18 - 30-ig bezárólag. F, 42

2020. máj. 17. 23:39
1 2
 1/20 anonim válasza:

Lol. Miért releváns a kérdésben az ,hogy te intelligens vagy?

Ha valóban az általad említett korosztályból keresel leányzót, nyilván a külseje érdekel, nem pedig a belseje. :D


On:ha valóban intelligens vagy, hamar fogsz találni.

2020. máj. 18. 00:24
 2/20 A kérdező kommentje:
Talán akadnak szellemi igényeim is? Ezért releváns. LOL
2020. máj. 18. 00:27
 3/20 anonim válasza:

Ha a munkádból/hobbidból adódóan nem találkozol fiatalokkal, akkor marad a Tinder és hasonlók. De ha tényleg jól nézel ki, sportos, intelligens vagy, akkor ez nem lesz probléma, megtalál magától az a fiatal lány. Nem lehetetlen, nekem is idősebb férfiakkal szokott kapcsolatom lenni.

22/L (kapcsolatban vagyok)

2020. máj. 18. 08:12
 4/20 anonim válasza:

"On:ha valóban intelligens vagy, hamar fogsz találni."

Ha valóban intelligens vagy, nem te hangoztatod, hanem mások állapítják meg rólad.

.

Az intelligenciának nem jele a mellnek féltéglával vereése.

2020. máj. 18. 08:19
 5/20 anonim válasza:
Szánalmas vagy
2020. máj. 18. 11:56
 6/20 A kérdező kommentje:

Nyugodtan szánakozz, sok sikert kívánok hozzá.


Az intelligenciáról meg annyit: három nyelvvizsga, két diploma, és egy saját vállakozás megmutatja, hol állok benne. De itt bizonygassam érettségizett kétkedőknek? Ugyan már! :-)

2020. máj. 18. 15:30
 7/20 anonim válasza:
Sugardaddy akarsz lenni?
2020. máj. 18. 15:39
 8/20 anonim válasza:
Azért mert az életben elértél bizonyos dolgokat, az még közel sem jelenti azt hogy intelligens vagy mondjuk érzelmileg. Az nem a diplomák és nyelvvizsgák számától függ.
2020. máj. 18. 15:47
 9/20 A kérdező kommentje:

Te már leszúrted az érzelmi intelligenciát is. Nem semmi!


Nem, nem sugardaddy, akkor azt írtam volna.

2020. máj. 18. 17:18
 10/20 anonim válasza:
Nem szűrtem le semmit, de ismerek sajnos jó pár embert, aki több diplomás "intelligens", de emberileg sajnos mind egy nagy nulla.
2020. máj. 18. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!