Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kalandvágyók, lenne kedve...

Kalandvágyók, lenne kedve valakinek ehhez?

Figyelt kérdés

Elindulnánk Magyarországon belül stoppal, esetleg néha vonattal, de úgy, hogy mindig csak aznap, spontán döntenénk el, hova tovább. Az evést, alvást nem tudom, hogy oldanánk meg, de azt is jó lenne minél költségkímélőbb módon. Ha tudsz zenélni (sajnos én nem), utcazenével is gyűjthetnénk rá valamennyi pénzt. A részleteket még nem dolgoztam ki, a lényeg inkább az egésznek a stílusa.


Sok szar összegyűlt most az életemben, kezdek bepunnyadni, kicsit megrendült az ősbizalmam. Hirtelen jött egy ötlet, hogy ezzel talán új erőre kaphatnék. Egyrészt lenne egy szinte idegen ember, akivel adnánk egymásnak pár napot az életünkből, röviden elmesélnénk egymásnak az élettörténetünket, legszebb pillanatainkat, legnagyobb félelmeinket, terveinket. Aztán az utazás után talán el is tűnnénk egymás életéből, talán nem. Másrészt a helyszíneken odamennénk más idegenekhez, szóba elegyednénk velük. Meg nyilván új helyeket is fedeznénk fel.


Persze ezt úgy képzeltem el, hogy dumálnánk előtte 2-3 napig itt, és csak olyannal mennék, akivel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak.


Van itt olyan, aki nyitott lenne erre?



2020. júl. 13. 20:11
 1/9 anonim válasza:

Csővezés covid idején...

Okos ötlet!

2020. júl. 13. 20:34
 2/9 anonim válasza:

Hány éves vagy és

milyen nemű?

2020. júl. 13. 20:42
 3/9 A kérdező kommentje:
21/f
2020. júl. 13. 20:42
 4/9 anonim válasza:
Ki a komfortzónából. Ez tetszik. Merre laksz?
2020. júl. 14. 16:01
 5/9 anonim válasza:
En lehet benne lennek :D 18f
2020. júl. 14. 16:03
 6/9 anonim válasza:
Ez tetszik. :D
2020. júl. 14. 18:03
 7/9 anonim válasza:
Egyszer annyira kipróbálnék egy ilyet, csak félek, hogy a másik embercsempész, akit pedig le tudnánk inteni stoppolás címszóval, az a tettestársa
2020. júl. 14. 20:32
 8/9 anonim válasza:

Előző, az embercsempészek meg, hidd el, attól tartanak az utakon, hogy beépült zsernyák vagy. Feltételezem, hogy a profi bűnözők szervezetten működnek, és nem az út szélén keresik az áldozataikat (mint a pszichopaták). Legalábbis a dolog pszichológiájába belegondolva. Éveket stoppoltam át az ezredforduló táján, pedig már akkor se volt a világ híres a közbiztonságáról. Egy-két drogos sofőrt (akik semmit rosszat nem tettek velem) leszámítva semmi bajom len lett, pedig nem tudom összeszámolni, hogy az évek alatt hányszor stoppoltam.


Bár, az, hogy férfi vagyok, emellett szól (lányok legyenek óvatosak a stoppal). Viszont többször megjegyezték a sofőrök, hogy elsősorban azért vettek fel, mert vékony a testalkatom, és nem véltek engem veszélyesnek emiatt.


Szóval ne feledd a másikak szemszögét. Ők épp úgy aggódnak, kit vesznek fel.

2020. júl. 14. 22:17
 9/9 anonim válasza:
Benne vagyok jó 5 let.
2020. szept. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!