Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az csak egy legenda hogy itt...

Az csak egy legenda hogy itt valaha valaki megismerkedett valakivel akivel összejöttek? Egyébként főleg leszbikusok válasza érdekel...

Figyelt kérdés
Amúgy kb csak viccből használom ezt az oldalt, nem is nagyon nézek mást mint a leszbikus/tini párkapcsolatok kategoria. Szóval szerintem amúgy nem igazán lehet itt rendesen ismerkedni, vagy?

2020. júl. 30. 21:11
 1/5 anonim válasza:

Kb. 8 éve használom az oldalt, már sikerült innen (is) ez idő alatt 2 barátnőt szerezni (egyikkel 1 évig, másikkal 20 hónapig voltunk együtt). Mellette rengeteg barátot, és egy szexpartnert is.

Bár én heteró férfi vagyok, de mint a példám is mutatja nem lehetetlen a dolog.

Mondjuk az is igaz, hogy az oldal 2016 körül élte fénykorát, akkor szinte napi szinten lehetett új emberekkel HOSSZÚTÁVON ismerkedni.

Valahogy régen teljesen más volt a közeg itt mint mostanában.

Manapság már javarészt ilyen depressziós önsajnáltató fiatalok járnak fel, beszélgetni és ismerkedni esélyed sincs velük hosszútávon.


Mondjuk ha te tini rovatban nézelődsz leszbikusként, akkor gondolom még fiatalka lehetsz. Szóval te a korosztályodban itt nagyon nehezen fogsz találni társat. Max valami magát leszbikusnak kiadó perverz pedó fog betalálni.

Egyébként nem lehetetlen a dolog, csak tudni kell szűrni ésszel ki az aki kamu, és ki az aki komolyan gondolja.

2020. júl. 30. 21:30
 2/5 Noren1989 válasza:
Nekem 2kapcsolatom, meg 1szexkapcsolatos hétvége volt innen. Nem lehetetlen, de nem egyszerű. A pàrkapcsolatok 4 és 30hónaposak voltak. Utóbbival a gyermekàldàs is majdnem befigyelt.
2020. júl. 30. 23:17
 3/5 anonim válasza:
Leszbikus vagyok és lett innen kapcsolatom, vannak itt normális lányok is, csak ki kell szűrni a kamusakat, és ami még a probléma lehet az, hogy akik szimpatikusak, azok meg elég messze laknak. Barátokat, levelező partnereket könnyebben lehet szerezni, de kapcsolatot sem lehetetlen
2020. júl. 31. 15:58
 4/5 anonim válasza:
Én itt ismertem meg az első barátnőmet. Nem kerestem kapcsolatot ahogy ő sem,csak válaszoltam egy kérdésre ami annyira tetszett neki,hogy elkezdtünk beszélgetni,onnan meg már jött minden magától..
2020. aug. 1. 12:56
 5/5 anonim válasza:

Ugyan férfi vagyok, de exemet itt ismertem meg. Hasonlóan, mint #4-nek, válaszolt itt egy kérdésre, ennek kapcsán írtam neki, aztán alakultak a dolgok. Nem tartott sokáig, de abból a tényből, hogy itt ismerkedtünk meg, semmit nem von le.


23F

2021. dec. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!