Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miből veszitek...

Salilala kérdése:

Fiúk, ti miből veszitek észre, ha egy lánynak tetszetek? És mit csinál egy lány, amitől megtetszik nektek? Kifejtős választ kérek :)

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Én lefejtőset kérek, de mindig arcon boxolnak. Pedig szotam volt mondani mindig a bigéknek, hogy jó a csöcsük, vagy a seggük. Nem értem miért nem hatja meg őket, amikor engem meg igen. Furák ezek a lányok.
2020. szept. 3. 23:07
 2/4 anonim válasza:
Sosem veszem észre ha tetszem valakinek. :(
2020. szept. 3. 23:14
 3/4 anonim válasza:
Ha egy lány nem mutogatja magát orrba-szájba a közösségi médián, azonnal elnyerte a szimpátiámat. Legyen szép arca, amit nem sminkel ki, ne járjon túlságosan nőcis cuccokban, legyen nyitott szellemű, széles látókörű, legyen egy egészséges értékítélete. Jó, ha művelt, olvasott és van vitakultúrája. Röviden ezek azok a legfontosabb tényezők, amik ha megvannak nekem nagyon bejön. 19/F
2020. szept. 4. 00:26
 4/4 anonim válasza:

1: Nem vesszük észre, míg nem szól.

2: Normálisan viselkedik és vidám.

+1: Nincsen folyton az 50 barátnője között!

2020. szept. 7. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!