Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megtetszik egy lány/nő,...

Ha megtetszik egy lány/nő, hogyan szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalat van, hogy némelyik hölgy talán leblokkol, vagy nem vesz komolyan, amikor kedvesen, és őszintén megmondom neki, hogy szimpatikus, és nagyon megtetszett. A netes ismerkedés nem igazán az én asztalom, maximum, ha előtte beszéltem egyszer az illető lánnyal. Továbbá normális szeretnék lenni. A "szia cica, van gazdád?" és hasonló csajozós momentumokkal nem szeretnék ismerkedni. Nem is lehet szerintem nyilván.

2019. dec. 20. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdezőt nem te szólítottad le? :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1023..

2019. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Melyik vagy valójában? Szerintem a pasi. Mert mi nők, nem igazán szoktuk hölgy társaimnak hívni egymást. (Még ismeretlenül is közvetlenebbek vagyunk ennél..)

Ha egy kérdést írsz ki erről, akkor is fognak vàlaszolni:)

2019. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Amit az első belinkelt, nos, az egy kamu kérdés.

Nő vagyok. Sok lánnyal beszélgettem erről, és általános vélekedés, hogy a pasik töketlenek és nem mernek kezdeményezni. Különösen ha egy lány nagyon szép, akkor aztán pláne nem. Nekem pl. jószerivel kapcsolatom sem lett volna soha, ha én nem kezdeményezek minden egyes alkalommal. És mivel szinte sosem utasítottak el, így nyilván nem azzal volt a gond, hogy ne tetszettem volna az illetőknek.

Ha a hölgy leblokkol vagy nem vesz komolyan, akkor egyszerűen nem tetszel neki. Nincs olyan nő, aki elutasító lenne, ha egy szívdöglesztő pali leszólítaná. Lehet, hogy hülyén viselkedne, zavarban lenne, vihogna, elpirulna vagy nem merne megmukkanni, de hogy nemet nem mondana, az fix.

Talán mégis ki kéne próbálnod az online ismerkedést.

2019. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

2. Egyetértek, még soha, egy nőt sem hallottam "hölgytársaim"-nak hívni más nőket...Egyedül férfiak szájából hallottam ilyen "férfitársaim" és ehhez hasonló megszólításokat.

Tuti kamu az a kérdés.

2019. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első, második válaszoló. Nem én voltam aki írta a kérdést.:D Valóban véletlen.

Hármas.:) Ismerkedtem online egy időben. Jobban szeretnék személyesen ismerkedni. Illetve hasznos tippeket kaptam, melyeket fontolóra veszek, és köszönöm a választ, válaszokat.

2019. dec. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!