Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalkhoz hasonló csevegő...

Anotalkhoz hasonló csevegő oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Esetleg valaki az anotalkhoz hasonló csevegő oldalakat nem tudtok véletlen? Régebben jó volt az az oldal is, de ma is már mindenki szinte szexcsetekni akar ott és alig van lány. Próbáltam már ismerkedni ezen az oldalon is, ha nem is kapcsolat téren de legalább barátkozni vagy valami, de az se nagyon működik.

Az is baj lehet hogy kicsit nehezen is nyillok meg, de ha mégis egyszer-egyszer leírom, hogy mégis milyen lány tetszik, vagy hogy én milyen vagyok akkor egyből jönnek a trollok, hogy csak kamuzok és megy a lepontozás is meg társai.

Emiatt is lenne jobb egy másik platform, ahol szintén névtelenül lehetne random emberekkel beszélgetni és nem a szex lenne a fő téma.

Ha tudnátok ilyen oldalt kérlek osszátok meg velem.



További szép estét mindenkinek és kellemes hosszú hétvégét! :)


2020. okt. 22. 18:31
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ez nekem is nagy gondom, mert szeretnék normálisan csak beszélgetni, megismerni új embereket, de mindenki csak kiverni akarja :'DD

Remélem van ilyen :)

2020. okt. 22. 18:41
 2/16 A kérdező kommentje:

#1

Megértem. Mikor én is néha írok egy egy hozzászólást valamihez még én is kapok privátokat pasiktól. Ezek esküszöm az odvas fát is megdugnák már.

Nekem ez nem elég, én többet várnék el egy beszélgetéstől is, nem hogy még egy párkapcsolatból. Oké, hogy fontos a szex, de nem az az egész világ.

2020. okt. 22. 18:45
 3/16 anonim válasza:

Aki akar írjon!

Olyan embereket keresek, akikkel lehet normálisan társalogni, kommunikálni!

Nemtől független szeretnék új embereket megismerni!

2020. okt. 22. 18:48
 4/16 anonim válasza:

Az anotalkon statisztikailag 65% Sikló Janival henceg, és barlangba akarja juttatni minden áron, és a viselkedésük a tapló agresszív aki ha nemet mondasz akkor átkozódik.


20% Henceg a nőjével közbe meg félre d@gna, virtuálisan ha alkalma van rá meg is teszi.


5% látatlanba első beköszönés után feleségül kéri az embert


5% a szia, kor, vagy a szia mizu függője, onnan nem is jut tovább, ergo csak a level 1-en időznek.


5% akikért "anno" az anotalkon érdemes volt chatelni, beszélgetni.

2020. okt. 22. 19:13
 5/16 anonim válasza:
Konklúzió tényleg jó volt anno, de ma már elfelejtették jelezni az oda tévedőnek, hogy megváltozott a platform, és szexchat oldallá avanzsálták az ott chatel-ők, és a tulajokat nem is érdekli, ja és a szexet keresőkön kívül vannak még egyéb necces emberek is. A Gyermek Mentő Szolgálat egyik munkatársa is nyilatkozott ez ügyben a médiában.
2020. okt. 22. 19:18
 6/16 anonim válasza:

Sajna nem tudok olyan chat oldalt, ami hasonló design-ilag az anotalkhoz, de normális chat oldal.


4,5-ös vagyok.


Privát megkereső, tudom, ez így van ahogy írtad.

2020. okt. 22. 19:20
 7/16 A kérdező kommentje:

#4


Na pont ezért nem járok már oda én se. Mert csajok terén is hasonló az összetétel, nekem meg ez nem kell. Az utolsó általad említett 5%-ig meg el se jutok, mert addigra már elmegy a kedvem az egésztől.


Én tényleg csak egy egyszerű, normális srác vagyok, nincs semmilyen extra igényem. Nem szeretnék egy topmodell barátnőt, aki lesi minden kívánságom vagy bármi hasonló. Csak egy kedves, aranyos lányt szeretnék már végre találni, akit szerethetek, aki hűséges és akivel megvan a közös hang.

Meg ez a hűséges dolog is nem olyan, hogy csak ő legyen az, én meg megdugnék mellette mindentkit aki mozok, a nőket kétszer is, hanem én is hűséges típus vagyok és emiatt keresnék ilyen lányt magam mellé.

2020. okt. 22. 19:23
 8/16 anonim válasza:
Ja és utána még csodálkoznak hogy Oltári nő szindrómában szenved az ember, hogy ha elérhetőséget kérnek. :)
2020. okt. 22. 19:23
 9/16 anonim válasza:

7#-esre

Pont ugyanez és nagyon fájdalmas tud lenni amikor elkezdek valakivel beszélni, először normális, utána meg "akkor mostmár megadod a snaped? kanos vagyok"

Az anotalk mindig kikészít :))

2020. okt. 22. 19:31
 10/16 anonim válasza:

Szerencsére én több abba az 5%-ba tartozóval chateltem, de én már ott régi motoros voltam, és anno még nem ilyen volt az oldal,de én sem tévedek oda mostanság már.


Hát ő izé, oké, hogy társat keresel,hidd el több ilyen emberrel chateltem ott, mint te, de pl. én szerintem az online ismerkedés nem a legjobb módja, láttatlanba a gesztusait maximum csak x-men képességgel tudnád, és amugy is nagy többsége az embereknek az itt olvasott online ismerkedései alapján idealizálja a másikat, a necces ebben, hogy aztán volt olyan is akit csak szivattak és kiderült hogy a lány nem lány hanem egy pasi, akivel chatelt, megszégyenülten mesélte el ezt nekem chaten az illető, több ilyen tipusúnak tanácsoltam már, hogy élőben, ne így, mert nem tudható ki ül a számítógép túlsó oldalán. A másik ami necces, ha nem tisztázod le előre, és tök jót beszélgettek, és kiderül, hogy van aki csak beszélget ott, és nem hisz az online társkeresésben, és arról nem is beszélve, hogy vannak olyanok, akiknek ha szimpi is a másik, magyarán van szikra,bár látatlanba az írott szó szikrája, mert képet bárhonnan szerválhat az internetről aki csak kamuzik, de aki nem ők között is van olyan akik szeretik ha barátságból alakul a dolog, de ilyesmire az anotalk nem igazán való, de voltak szerencsések ilyen téren is, olvastam itt is, bár többnyire az anotalkon is csak baráti kapcsolatokról meséltek, ami ellaposodott.

2020. okt. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!