Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A lányok szemében mennyire...

A lányok szemében mennyire ciki, ha 23 évesen még Anyuval lakom, és ez egy ideig valószínűleg nem is fog változni, mert tanuló vagyok, és nincs akkora keresetem, hogy albérletbe menjek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 13:07
 1/8 anonim válasza:
Sokuknál ezek kizáró okok. Tinderes kísérlet igazolta, hogy ilyen jellemzőket hallva a nő általában kilép a beszélgetésből. Sajnálom, ha más választ vártál.
2020. nov. 4. 13:10
 2/8 anonim válasza:
#1-hez annyit tennék hozzá: egy értelmes, normális kapcsolatra vágyó férfi nem is az ilyen tinderes aranyásókra pályázik. :)
2020. nov. 4. 13:13
 3/8 anonim válasza:
egyébként azért hátrány, mert nem élt még külön, nincs tapasztalata, kevésbé önállóbb. Legalábbis én ezt vettem észre...amúgy az a része nem lenne gond, hogy nincs saját lakása mert nekem van, csak az érettség hiánya ami probléma lehet
2020. nov. 4. 14:02
 4/8 anonim válasza:
Nem ciki egyáltalán. Ebben a korban nagyon sokan otthon élnek még, főleg, ha tanulnak. Nem 40 éves vagy.
2020. nov. 4. 14:30
 5/8 anonim válasza:
Szerintem sem ciki
2020. nov. 4. 14:42
 6/8 anonim válasza:
Nem ciki! csak nehezebben megoldható a szex és romantika
2020. nov. 4. 15:26
 7/8 anonim válasza:
Régen teljesen normális volt az, hogy 3 generáció élt egy lakásban. De mivel a bankok érdeke az, hogy vegyél fel hitelt, abból pedig házat, hogy aztán törlesz, ezért lett ez ciki.
2020. nov. 6. 23:22
 8/8 anonim válasza:
Én nem is értem miért ciki ez, pláne amíg az ember tanul. 22 éves nő vagyok, most kezdtem el suli után dolgozni, de tervben van mellette levelezőn egy egyetem is, úgyhogy kizart dolognak tartom, hogy mostanában elköltözzek itthonról, és ebből kifolyólag nem értem miért lenne gáz, ha egy pasi otthon lakik. Aki így választ magának párt az meg is érdemli szerintem. :D
2020. nov. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!