Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valószínű, hogy nem kerülök...

Valószínű, hogy nem kerülök be? A felvi.hu kalkulátora szerint 382 pontom van. Ezt egyáltalán nem értem mivel mindig 4-5 tanuló voltam és az érettségit is így tervezem. Ez alapján semmi esélyem BGE gazd-men. Szakra, se NKE-re sehova. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Pluszpontjaid vannak?
2016. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A emgszerezheté 500 pontból 100-at pluszpontokra kaphatsz. Teszel-e emelt szintű érettségit, van-e nyelvvizsgád?
2016. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Plusz pontok nélkül ez majdnem a maximális 400-as pontszám, nem tudom min aggódsz. Emelt érettségivel és/vagy nylevvizsgával szerezhetsz még hozzá elég sokat.
2016. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy középszintű nyelvvizsgám, tehát ez a pont tartalmazza a 28 pontot. Emelt magyart terveztem, de vannak lemaradásaim igy letettem rola..
2016. jan. 24. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, ha nem kerülsz be az általad kinézett szakokra, ha 100-ból csak 28 pontot viszel. Ezt "luxus" elbukni, valamiből csak emeltezni kellene.
2016. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal akkor csak 45 pluszt lehetne szerezni, persze ha sikerül.. Akkor is csak 427 lenne, ami kevés a 450-hez..
2016. jan. 24. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Èn is pont ezen aggódok. (Bár mèg nem vagyok vègzős) Először èn is nèztem ezt a szakot, de aztán letettem róla, mert nem nagyon dícsèrtèk. Jelenleg a ker.mark mellett vagyok. Èn majd matekból ès angolbol szeretnèk emeltezni, ami ki is teszi a plusz 100 pontot. Ehhez már csak annyi kell hogy ötös èrettsègiket írjak. Ami jó nehèz lesz, feltève hogy amikor már èn fogok èrettsègizni már teljesen máshogy fog kinèzni az egèsz..

De a lènyeg, hogy szerintem nyelvből csinálj emeltet. Igaz, akkor a nyelvvizsga plusz pontot nem számítják bele (feltève ha abbol a nyelvből èrettsègiznèl amiből van nyelvvizsgád is), de 50 pont mèg mindig több mint a 28. Ugyhogy ha van lehetősèged emeltezz nyelvből. Ès mivel a gazd.men szakot nèzed, ahhoz úgy gondolnám kellene a matek. Nem tudom hogy követelmèny e, de ajánlatos lenne esetleg mèg abból egy emeltet leraknod. Aztán pikk pakk bekerülsz:)

2016. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!