Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Amikor egy társaságban egy nő...

Amikor egy társaságban egy nő van és 2 pasi, és a pasik egymást lenyomva/ egymásnak beszólogatva versengenek egy nő figyelméért, akkor az azért van mert a nő ennyire érdekli őket, vagy inkább magáról az egymás közötti versengésről szól?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Versenyeznek ki dugja meg előbb.
2020. nov. 14. 19:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ilyenkor a nőnek nem kell őket komolyan vennie?
2020. nov. 14. 21:54
 3/5 anonim válasza:
hát ha normális a két srác, akkor partyba raknak és nem versengenek
2020. nov. 15. 05:13
 4/5 anonim válasza:
Rajtad múlik,mennyire veszed figyelembe az ő versengésüket.
2020. nov. 15. 06:01
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom nekem nem volt ilyen helyzet szerencsére. De valószínűleg meglepődnék utána megszeppennék és próbálnék kihátrálni vagy elmenekülni vagy lányos zavaromba kikacagnám őket vagy nagyon fusztrált lennék és ez látványos lenne a számukra is.

De amúgy szerintem taszító. Azt gondolnám hogy óvodába kerülve nekem kéne az óvó néni szerepet játszani hogy helyre tegyem mindkettőt? Vagy mutatnék nekik egy természet filmet a kakaskodó hímekről hogy hagy kacagjanak magukon miközben én szép mosollyal venném tudomásul hogy sikerült békét teremteni és nyugalmat.

2020. dec. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!