Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan 20-23 közötti,...

Van itt olyan 20-23 közötti, aki nagyjából 13 éves korától kezdve mostanáig depresszióval küzd vagy esetleg huszonéves koráig ezzel küzdött?

Figyelt kérdés

Leginkább 20-23 évesekkel szeretnék beszélgetni, nem társkeresés céljából. Érdekel, ti hogy küzdötök egy lassan tíz éve tartó depresszióval/pánikbetegséggel, milyen trükkjeitek, szabályaitok vannak amiket felállítottatok és segítenek.

Nem érdekel, fiú vagy, lány vagy, meleg, leszbikus, egy fülű három szemű, szívesen beszélgetnék bárkivel a lelkivilágáról vagy esetleg másról is.


Ha másról szeretnél beszélgetni: nagyon érdekelnek a filmek, "művészfilnek", drámák, scifi, fantasy, misztikus, természetfeletti dolgok..


21/L



2020. máj. 30. 15:37
 1/9 anonim válasza:
Én még most is küzdök. Hullámokban tör rám főleg ez az érzés.
2020. máj. 30. 16:10
 2/9 A kérdező kommentje:
Hasonlóképpen vagyok én is. Ha szeretnél nyugodtan írj:)
2020. máj. 30. 16:15
 3/9 anonim válasza:

Depresszióval és szorongással küzdök 12 éves korom óta. Talán a szorongás az erősebb, illetve az okoz több problémát a mindennapokban. Voltak étkezési zavaraim is, de abból sikeresen meggyógyultam. Ha gondolod, nekem írhatsz.

20/L

2020. máj. 30. 16:16
 4/9 anonim válasza:

Depressziót nálam a szociális fóbia váltott ki, abból pedig ki tudja mikor gyógyulok ki véglegesen.

Igazából tudom, hogy ide mindenki arctalanul ír, mégis már 10 perce pötyögök és folyton átírom a mondandóm, hogy minnél szebben hangozzon.

S mivel még csomó ilyen rigolyám van, nem hiszem hogy megfelelő társaság lennék. :)

2020. máj. 31. 01:37
 5/9 anonim válasza:

Én is szívesen beszélgetnék ezekről. Na jó, művészfilmekben nem vagyok otthon, de a többi stimmel :)


22/L

2020. jún. 1. 20:03
 6/9 anonim válasza:
Szia, hat az a baj amennyire probalok visszaemlekezni mindiv szorongo, depresszios gyerek voltam es most persze felnott. Jelenleg 20 eves vagyok hogy miota tart nem tudom de szerintem megfelel a kriteriumnak
2020. jún. 4. 02:17
 7/9 anonim válasza:
Én 33 évesen is az vagyok
2020. jún. 5. 08:09
 8/9 anonim válasza:

Elfoglaltam magam, sport, zene, bulik, lanyok, haverok, utazas, munka, tanulas. Volt mit csinalni

22/f

2020. szept. 2. 14:46
 9/9 anonim válasza:

Ja meg a maris. Igen az nagyon fontos.

Elozo voltam

2020. szept. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!