Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki szívese...

Van itt olyan lány aki szívesen ismerkedne crossdresser feminin fiúval?

Figyelt kérdés
25 éves feminin fiú vagyok,és nagyon szívesen ismerkednék korban hozzám hasonló korú lányokkal,akiket szintén izgat ez a téma.Nagyon nehéz ilyen lányt találni,de tudom hogy léteznek :) Privátban szívesen beszélgetnék egy ilyen lánnyal,nagyon nagyon boldog lennék.

2020. nov. 25. 23:50
1 2
 1/17 anonim válasza:

Erősíts, izmosodj, sportolj.

Nem csak férfias külsőt nyersz, de sikerélményt is,

mert tartást ad.

A nők (!) nem feminin fiút keresnek, hanem FÉRFIT, minden

természetes tulajdonságukkal.

2020. nov. 25. 23:54
 2/17 A kérdező kommentje:
A feminint arra értettem hogy "széparcú" fiú.Vannak akik babarcúak,és tényleg szép finom vonásaik vannak,és vannak a férfias férfiak,erős,karakteres vonásokkal.Mindkét férfi lehet helyes,én babaarcú vagyok.Rengeteg sikerélményem volt/van a nőknél,amiben sokat segít hogy a lelkem fele nő,így könnyebb megérteni őket :)
2020. nov. 25. 23:58
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Egyébként mikor fiú vagyok,akkor határozott,s ambiciózus.Tudok dönteni.5 évig voltam igazolt jégkorongos,amit gondolom a fentieket olvasva nem gondoltál volna.Viszont amikor girly vagyok,akkor tényleg eléggé girly,még ha viszonylag kezdő is vagyok ezen a téren.

2020. nov. 26. 00:30
 4/17 A kérdező kommentje:
[link] (az előbb két kép link ugyanaz)
2020. nov. 26. 00:32
 5/17 anonim válasza:

Szia


Hàt kàr,hogy csak csajokkal ismerkednél. Ugyanis értelmes vagy tudsz fogalmazni, nagyon érdekes és izgalmas embernek igérkezel.

Nem beszélve arrol , hogy engem is nagyon izgat ez a téma.

2020. nov. 26. 00:53
 6/17 Mkdir válasza:
Fáj látni, ahogy nyolcmillió évnyi evolúció, pár évtized alatt lehúzza magát a klotyón...azt nem értem amúgy a nők mért nem akarnak férfiak lenni? Csak a felfiak akarnak folyton bugyiban tipegni...amúgy szerencsére néhány generációváltás múlva kihal majd ez a gyenge gén. Nem véletlenűl van pár millió éve férfi és nő. Eleg nagy szerepe van a genetikában a két (külön)nemnek
2020. nov. 26. 02:52
 7/17 anonim válasza:

Én is sajnalom hogy csak lányt keresel.

Pár sem jöhet szóba?

Amugy sok sikert a kereséshez. Ne add fel vannak ilyen érdeklődésü nők.

2020. nov. 26. 05:21
 8/17 anonim válasza:
6# A nők nyíltan férfiasodnak. Mit gondolsz miért járnak nadrágban, audi terepjárókkal, rövid hajjal? Úgy beszélnek mint a férfiak és lassan sokkal jobban kicsapongóak, hedonisták.
2020. nov. 26. 19:24
 9/17 anonim válasza:
Jó lábaid vannak ;)
2020. nov. 28. 14:36
 10/17 anonim válasza:
06306109129
2020. nov. 28. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!