Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nálatok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nálatok is szakítóok lenne a pasitok crossdresser hajlama?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem lenne az. Össze se jónnèk vele mert nem tudnék fèrfikènt nèzni rá.

A nők közül is a nőciseket szeretem.

Szóval .... se férfe, se nő ... mit kezdjek vele?

2020. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen mivel nem igazán jön be ha egy fiún női ruha van. Képtelen lennék lefeküdni úgy vele.
2020. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem akarok senkit megbántani, de elsőhöz hasonlóan mindkét nem a saját jellegzetességei miatt tetszik, nem azért, mert a másiknak akarja mutatni magát.
2020. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Abszolút megértem, ez a realitás.
2020. okt. 14. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem biztos, hogy zavarna. Ez attól függ, hogy áll rajta a ruha.

Ha ilyen nagyobbdarab csávó (akik amúgy nem annyira szoktak tetszeni, de feltételezzük, megfogott a személyisége és a párom), akkor nagyon rosszul áll neki, és kiábrándulok.

Ha az ideálom arcra, alkatra, akkor viselhet bármilyen női ruhát, csak: ne utcára, ne amikor vendégek jönnek, és ne szőrtelenítse a testét, inkább vegyen fel nem áttetsző harisnyát, ha nőies akar lenni, a csupasz férfi végtagok kiakasztanak.

2020. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ez kicsit később derült ki nálunk (nem akarta magának sem bevallani, próbálta elnyomni) de szemem se rebbent, amikor bevallotta :)

2020. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem attól függ hogy egy nő biszex-e vagy sem. A biszexualitása csak annyiban befolyásolja hogy szereti-e a lányokat, nem pedig az hogy a pasijával mit akar csinálni, vagy mit nem.

Ez max. az fogadja el aki nagyon nyitott, vagy éppen domináns típusú nő és tetszik is neki (de ahhoz meg nem kell biszexnek lennie).

2020. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te elfogadnád?:)
2020. okt. 14. 23:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is női ruhákba bújt, "kaptam ajéndékba" tőle felcsatolhatósokat (amiket persze szakításkor elvitt :D ... hiszen az én ajándékaim...tehát nála kell lennie 😂😂😂) , hogy megdughassam. Ezt még el is tudtam volna fogadni, de cserébe megcsalt egy prostival, akivel szemben persze teljesen férfi volt, nem mint velem. Aztán meg nekiállt a neten csajozgatni,természetesen nekik is az ízig-vérig hetero pasit adta elő, nem azt a crossdresser, biszex passzív valakit, akit nekem. :)


Ezek után köszönöm, de nem kínlódok újra évekig ilyen férfiakkal. .... meg úgy általában sem kínlódok többet férfival. :)

2020. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Az üzire a válasz: nem, nem jönnék össze semmilyen lányos pasival. Többet nem adom fel magam. :)
2020. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!